You know you love me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know you love me

Before Serena disappeared...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Making peace? Chloe and Eric

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Eric Masterson
The prince
Eric Masterson


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 12.

Making peace? Chloe and Eric Empty
TémanyitásTárgy: Making peace? Chloe and Eric   Making peace? Chloe and Eric Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 9:18 pm

Making peace? Chloe and Eric Ben-barnes-and-anna-popplewell-kiss-the-girl-621x322

Már egy kerek hónapja olyan vagyok mint egy élő halott. Amióta Chloe elhagyott –megjegyzem megérdemeltem- a munkámba fojtottam bánatom. Nélküle olyan nehéz. Semminek és senkinek érzem magam. Már több módszert bevetettem azért, hogy kiverjem a fejemből. Miután nem válaszolt a telefonjaimra, az emailjeimre, a leveleimre, az SMS-eimre, és otthon sem találtam meg, elhatároztam, hogy végleg kiverem a fejemből. Az első próbálkozásom 3 nappal a szakításunk után volt. Egész éjjel a Pinc Cat Clubba tomboltam a modelljeimmel, leittam magam és az egészből annyira emlékszem, hogy Cailin mellett ébredtem fel. Pompás. Egész nap fejfájás gyötört így tényleg nem tudtam szerelmemre gondolni, de másnap ébredéskor újra magam előtt láttam azt az arcot, amiért az egész életemet felrúgnám. Azóta is minden reggel eszembe jut a vele töltött idő minden részlete. Felidézem bőre puhaságát, bódító illatát, csodálatos mosolyát és a szerelmét. Azt hiszem jobban meg kellett volna becsülnöm. Soha senkitől nem fogok akkora odaadó szerelmet kapni mint tőle, és én sem fogok senkit szeretni. Második szánalmas próbálkozásom a felejtésre a munkába temetkezés volt. Semmi másra nem gondoltam csak a fotózásra. Egész napos kemény fotózás után, jöhetett a vacsora az Art Gallery igazgatójával, kulturális vezetőjével, modellekkel és még divattervezőkkel is. A legújabb projektem lényege az, hogy a galériámat összekötjük egy divat bemutatóval. Ez is a fantasztikus csapatomnak köszönhető, ők látnak el ötletekkel. Ez a próbálkozási kísérletem sikerrel járt, mert négy kerek napig ki tudtam verni a fejemből Chloet, de a szívemből nem. A harmadik próbálkozásom a legszánalmasabb. Két héttel ezelőtt érett meg bennem az ötlet. Mivel az egyik modellem a vörös szépség: Jessica halálosan szerelmes belém miért ne járhatnék vele? Azt gondoltam, hogy van annyira jó, hogy feledteti velem elveszített szerelmem, de nem igazán sikerül neki. Már két hete folytatok vele valamilyen viszonyt, de gyakran eszembe jut az a lány, aki a legfontosabb számomra. Még most is. Azon a végzetes napon, amikor Chloe kidobott még reménykedni tudtam abban, hogy megbocsát. Virágot vettem, levelet írtam és kínai kaját rendeltem, mert tudom, hogy imádja. Reméltem, hogy minden jóra fordul, de nem így lett. Megbocsáthatatlanul megbántottam őt. Mielőtt végleg magára hagytam még az ágyra letettem a nyakéket, amit Olaszországból hoztam. A következő néhány napban megszállottként kerestem, de nem találtam sehol. Összetörtem. Fél embernek éreztem magam nélküle. Egy senkinek. A lelkiismeretem pedig nem hagyott nyugodni. Egyszerűen nem tudtam megbocsátani magamnak. Aztán jöttek az italos esték, a nőzések és a munka.

Most pedig a Volvómmal száguldozok Hamptonba a barátnőmhöz. Barátnő…milyen tág fogalom ez. Jessica tényleg csak a barátnőm. Nem érzek iránta semmit. A fellángolás legapróbb jelét sem. Ha nem hív fel nem jut eszembe, ha nem keres nem keresem. Csak vele vagyok, mert el akarom feledni azt az embert, akit megbántottam. Vagyis nem akarom, de megértem, ha látni sem bír. Teljes mértékben megérdemlem.
Már tegnap óta tervezzük Jessicával, hogy ma leutazok Hamptonba – ahol él- és együtt ünnepeljük meg a 20. születésnapját. Igazából semmi kedvem nincs vele ünnepelni, de ennyit megérdemel. Úgy tervezte az estét, hogy együtt tombolunk a kedvenc Klubbjában, majd reggelig viháncolunk. Hát legyen. Én nem vagyok semmi jónak elrontója. Gyorsan összeállítottam az ajándékát, ami egy róla készült képekkel teli fotóalbum. Gyönyörködjön magában.

Lefékezek a White Horse nevezetű szórakozóhely előtt, ahol máris megpillantom várakozni Jessiet. Nagyon dögös narancssárga cuccban van. Meg kell hagyni csinos. Kezembe veszem a virágot és az ajándékot és fülig érő mosollyal közeledek felé. Átölelem a derekát és gyengéd csókkal köszöntöm.
- Bocs a késésért, dugóba kerültem.- hazudom szemrebbenés nélkül. - Csodaszép vagy. Boldog születésnapot.- mondom és újra megcsókolom, majd kézen fogva belépünk a terembe. Már az udvar is árulkodik az eleganciáról és a kényelemről. A zöld gyepen hosszan tarka virágok nyúlnak el. Szobrok és szökőkutak dobják fel a hangulatot, a ház mögött pedig medence is van, ha jól látom. A szórakozóhely nem túl nagy, de nem is kicsi. Nekem személy szerint megfelel. Az előtérben hangulatos zene szól és mosolygós portás fogadja a vendégeket. Jessica foglaltatott asztalt nekünk, jó messze a bejárattól. Mielőtt leülök a székemre még egyszer megcsókolom. Amíg az étlapot böngészi én a kezét szorongatom és imádkozom, hogy minél hamarabb vége legyen ennek a napnak
Vissza az elejére Go down
Chloe McCallister
Admin • Little Blonde Angel
Chloe McCallister


Hozzászólások száma : 83
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 05.

Making peace? Chloe and Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Making peace? Chloe and Eric   Making peace? Chloe and Eric Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 11:28 pm

Making peace? Chloe and Eric Nzfzf4 Making peace? Chloe and Eric Nzfzf4
people change and promises are broken
clouds can move and skies will be wide open


* Egy hónap telt el azóta mióta életem szerelme kisétált az életemből. Az első néhány nap pokoli nehezen telt főleg mivel Eric hívogatott, leveleket küldött, e - maileket...nem reagáltam semmire sem, amikor pedig eljött hozzám a személyzet képes volt a kérésem nélkül hazudni értem és azt mondták nem vagyok otthon. Joey azt mondta helyesen cselekedtem és igyekezett tartani bennem a lelket, de valahogy a fagylalt és a sírás nem akart segíteni rajtam. Olyanná váltam mint valami zombi. Nem ettem, nem kerestem mások társaságát, nem beszéltem senkivel...teljesen elhagytam magam. Serena és Lola amikor csak tudtak meglátogattak, de egy idő után ezt sem akartam mert főleg Serena mindenfélének elhordta Ericet és ez nekem pokolian fájt. Állandóan azzal jött, hogy keres nekem majd egy srácot, bízzak meg az ösztöneiben stb, de nekem nem ment. Én egy valakit szeretek és fogok is szeretni életem végéig és az nem más mint Eric. Amikor már egyáltalán nem bírtam elviselni a barátaim sajnálkozását, és azt, hogy szidják a szerelmemet úgy döntöttem leutazom egy kicsit Hamptonba, hogy elbújhassak, ne zaklathassanak és egy kicsit összeszedhessem magam. Kellett egy hely ahol nyugalomra, békére lelhetek, ahol nem ismer senki, ahol pletykacica nem látja mit csinálok és ahol esélyem sincs arra, hogy összetalálkozhassak az exbarátommal. *

* Néhány nappal ezelőtt érett meg bennem az elhatározás amit rögtön a kivitelezés követett. Összecsomagoltam otthon, a személyzetnek szabadságot adtam majd Joeyval együtt leutaztunk Hamptonba. Joey csak a sofőröm volt, levitt majd megkértem, hogy amikor telefonálok jöjjön majd értem. Még az ő társaságát sem igényeltem pedig ő a legfőbb bizalmasom, támaszom. Tiszta lapot akartam, hogy mindent végig gondolhassak és újra kezdhessek ehhez pedig egyedül kellett lennem. Kibéreltem egy villát egy hónapra, úgy voltam vele, hogy ha nem maradok egy hónapot az sem baj, ha pedig mégis akkor jobb előre gondolkozni. 2 - 3 napig el sem hagytam a házat csak meditáltam, gondolkoztam vagy a kertben sétáltam. A szomszédokkal szerencsére nem találkoztam így attól is meg lettem kímélve, hogy jó pofiznom kelljen vagy kötelező vacsorákra hívjanak amiket lehetetlenség elutasítani. Némi kép sikerült megnyugodnom, kizárnom a negatív gondolatokat, de Eric arca szinte egész nap ott lebegett előttem. Minden álmomban jelen volt, minden reggel úgy éreztem, hogy ott fekszik mellettem és figyel. Bármire pillantottam őt idézte....Végül megelégeltem az egészet, úgy döntöttem ki kell mozdulnom egy kicsit így elhatároztam, hogy másnap kiruccanok egy kicsit és elnézek a White Horse clubba. Úgy hírlett róla, hogy az egy exkluzív hely ahova nem engednek be akárkit, ügyelnek arra, hogy a vendégeket ne háborgathassa senki így számomra épp ideálisnak tűnt. Azzal a tudattal feküdtem le aludni, hogy holnap lesz végre egy jó napom....O én kis naiv....*

* Reggel zihálva, remegve ébredtem fel a már jól megszokott képekre....már megint Eric. Álmomban egyfolytában azt látom, hogy ott áll előttem, de amikor közeledem hozzá Ő mindig eltávolodik...sosem érem már el. Hiába látom ezt már több mint egy hónapja a helyzet az, hogy még nem igazán sikerült megszoknom. Mindig könnyezésre késztet amit nehezen tudok abbahagyni. Ez történt akkor is amikor megpillantottam a nyakéket amit a szakításunkkor az ágyamon hagyott...Órákig csak öleltem a dobozát, de képtelen voltam ránézni mert akkor megint kirobbant belőlem a sírás. Eltettem a szekrényem legaljára, hogy ne lássam többé...visszaküldeni nem volt szívem, kellett tőle egy kis emlék. Miután összeszedtem magam egy kicsit vettem egy forró, lazító fürdőt, majd a szekrényemhez sétáltam és azon kezdtem gondolkozni, hogy mit vegyek fel. A White Horse club egy eléggé elegáns hely, de ide nem hoztam magammal extra ruhadarabokat mert nem gondoltam kiruccanásra. Fél óra keresgélés után végül ráakadtam a tökéletes összeállításra ami sem nem túl elegáns se nem túl hétköznapi, leültem a fésülködőasztalhoz és kifésültem a hajamat amit kiengedve hagytam majd tettem fel egy kis sminket és elindultam gyalogosan a klubba. Nem volt túl messze, húsz perc kellemes séta és már meg is érkeztem. nem mentem be rögtön, gyönyörködtem egy kicsit a tájban, a hatalmas úszómedencében, a szobrokban, csak utána mentem be a klubházba. *

* Amikor beléptem a portás rögtön megjelent előttem és megkérdezte mi járatban vagyok, foglaltam e asztalt stb. Őszintén elmondtam neki, hogy nem foglaltam, csak tegnap este találtam ki, hogy idejövök. Kezdetben azt mondta biztosan nem akad szabad asztal, nem juthatok be csak így, de amikor megtudta, hogy ki vagyok, jobban mondva, hogy ki az apám az ajtók hirtelen megnyíltak előttem, szabad utat kaptam. Minden és mindenki a rendelkezésemre állt. Utálom, ha ki kell játszanom a származásos kártyámat, de néha elengedhetetlenül szükséges, ilyen volt a mostani helyzet is. Megkértem őket, hogy hagyjuk a körülugrálást, csak egy asztalt kérek egy eldugott helyen, hogy ne zaklassanak majd amikor ezt megkaptam leültem és az ablakon kezdtem el kibámulni. Csodaszép idő volt odakint, a nap magasan, ragyogóan sütött, az ég sosem volt még ennél kékebb, a madarak csiripeltek a levegő pedig bársonyos volt és a virágok bódító illatát hordozta. Intettem a pincérnek és rendeltem magamnak egy kis narancslevet és gyümölcssalátát majd újra csak kifelé kezdtem el bámulni. Ekkor olyan dolog történt amire a lehető legkevésbé sem számítottam...*

* Ahogy az ablakon kifelé bámultam egyszer csak ismerős hang ütötte meg a fülemet. Ne..ez lehetetlen. Biztos csak képzelem. Előre fordultam és ekkor megpillantottam a férfit aki a mai napig is megdobogtatja a szívemet, akiből biztosan soha nem fogok tudni kiszeretni. Egy pálma takarta el őt előlem így egy kicsit oldalra kellett hajolnom, hogy láthassam. Bár ne tettem volna mert a látvány amit akkor megpillantottam tör döfésként hasított a szívembe. Életem szerelme egy másik lány társaságában akit csókolgat és akinek a kezét fogja. Boldognak tűnik, sokat mosolyog....A lány biztos modell hiszen csodaszép. Gyorsan visszaültem rendes helyzetbe, hogy ne vehessen észre. Miért? Istenem miért kerültem ilyen helyzetbe? Nem büntettek már meg eléggé az ostobaságom miatt? Nem láthat meg. Nem akarok beszélni vele hiszen láthatóan nagyon jól elvan nélkülem. Egek mire számítottam? Hogy örökké rám fog várni? Hogy csak engem fog szeretni és várni fog? Tulajdonképpen a szívem mélyén igen...mert ezt ígérte. Hazugság volt, de milyen alapon kérem számon amikor én szakítottam vele? Emelt fővel kell átvészelnem ezt az egészet és észrevétlenül kell távoznom....Újra oldalra pillantottam és megint egy csókot kaptam el. Valami felülkerekedett bennem...egy különös érzés amit eddig még nem éreztem....Féltékenység. Düh. Őrült harag. Ennyit az ígéreteiről...nem úszhatja meg ennyivel ha már egy hónapja szenvedek miatta. Épp ekkor jelent meg nálam a pincér és hozta ki a rendelésemet. *

* Az étvágyam egy szempillantás alatt tűnt el így vissza is küldtem a salátát a konyhába és elnézést kértem a pincértől. A jelek szerint észrevette rajtam, hogy elsápadtam és nem vagyok jól mert megkérdezte ne hívja e ide az orvost. Hálásan megköszöntem az aggodalmát, de elutasítottam a dolgot. Lassan megiszogattam a narancslevemet, hogy egy kicsit enyhítsen a gombócon a torkomban majd újra a pincér felé fordultam és megkértem, hogy a zenegépben váltson számot. Ha Eric ilyen jól elvan a barátnőjével adok nekik egy kis ajándékot...A pincér megtette amit kérek és hamarosan fel is csendült a régi közös számunk, amire először táncoltunk Eric - el. Didotól a Here with Me. Feléjük pillantottam és észrevettem, hogy Eric arcán változás megy végbe...Felismerte a számot. Remek. Kértem a pincértől egy szalvétát majd firkáltam rá egy apró üzenetet amit Eric - ék asztalához küldettem egy üveg pezsgővel együtt. A levélben ennyi állt.: " Minden hazugságod közül, a 'szeretlek' volt a kedvencem... " *

* Figyeltem ahogy a pincér a fiú asztalához viszi a pezsgőt és a levelet és amikor nem figyeltek a pulthoz sétáltam és magamnak is kértem egy pohár pezsgőt. Amikor megkaptam és a pincér teste már nem takart szembe találtam magam régi kedvesemmel. Szemtől szemben....Magasba emeltem a poharam és egy keserű mosolyt küldtem felé *
- Sokáig éljen az ifjú pár - *mondtam majd felhajtottam a pezsgőmet egy ivásra. Letettem a már üres poharat a pultra majd hátat fordítottam és kiindultam...*


Neked szól.: Eric
Zene amit közben hallgattam.: Here with Me - Dido
Szavak száma.: Nem tudom számold meg és utána osztd meg velem is Very Happy
Viselem.: Ezt
CREDIT ! MEELA! on CAUTION 2.0!
Vissza az elejére Go down
Eric Masterson
The prince
Eric Masterson


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 12.

Making peace? Chloe and Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Making peace? Chloe and Eric   Making peace? Chloe and Eric Icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 10:50 am

Making peace? Chloe and Eric Ben-barnes-and-anna-popplewell-kiss-the-girl-621x322

Egy szüli napi bulin az ember jól szokta érezni magát nem? Legalábbis én eddig mindig jól éreztem magam, de most nem megy. Valami feszélyez. Nehéz olyan emberrel ünnepelni, aki iránt semmi mást nem érzek, csak a közönyt. Most felmerülhet a kérdés, hogy ebben az esetben, miért vagyok itt. A válaszom egyszerű. Azért, mert egy kényelmes, szar és boldogtalan kapcsolatba menekül az igaz szerelem helyett. Tudom, értem, hogy Chloe soha nem lesz az enyém, ezért próbálok egy újy „kapcsolatba” temetkezni, de nem igazán megy. Felszínesen vigyorgok és néha bólogatok, hogy ne érezze magát kellemetlenül, de az egyetlen vigaszom a mai napra az a bor és a pezsgő, na meg a tudat, hogy hamarosan vége. Mindenképp szeretném már befejezni ezt a kapcsolatot, de félek, hogyha véget vetek felhajtást fog csinálni. Az ilyen üres fejű libákból kitelik. Na mindegy. Legközelebb kétszer meggondolom mielőtt belemászok egy ilyenbe. Vagy Chloe vagy senki. Egy pillanatig elengedem a kezét, amíg tele töltöm a poharát, addig is csendben van. Beletöltöm az aranyló borocskát a pohárba és magasba emelem a kezem. Rámosolygok és halkan, hogy csak ő értse a szavaimat köszöntőt mondok.

- Sok Boldog születésnapot neked. Azt kívánom, hogy minden álmod valóra váljon. – rámosolygok majd a koccintás után belekortyolok az édeskés italba. Alig hallom meg a szavait, amiket hozzám intéz: „ Ha velem vagy nem kell más álom!” Na igen. Jobb lett volna, ha ezt nem mondja. Most teljesen bepánikoltam. Utálom az ilyen szövegeket, mert az egész hazugságon alapszik. Tapasztaltam. Magamra erőltetek egy mosolyt és megcsókolom. Csak ennek legyen vége, aztán úgy elmegyek, hogy soha többet nem lát. Miközben a bort iszogatom az étlapot nézem. Semmi kedvemre való nincs, egyáltalán nem vagyok éhes. Csak bámulom a fekete betűket és közben végig Chloera gondolok. Milyen jó lenne, ha most Ő ülne itt velem, őt csókolnám és vele ebédelhetnék. Mély sóhaj hagyja el a számat és leadom a rendelésem. Egy tányér pácolt csirkemellet, krumplival és egy üveg behűtött pezsgőt, amit azonnal kikértem az asztalomhoz. Az őszes hajú, pocakos pincér bólintott és kezében a tálcájával eltűnt egy fehér ajtó mögött. Ismét ketten maradtunk és agyam azonnal elkezdett forogni, hogy mivel tartsam a látszatot. Nem akarok lebukni, még nem. Agyam egy vonatot megszégyenítő gyorsasággal kutakodik a témák között, de semmi nem jut eszembe. Már kezdek kétségbe esni, amikor egy ismerős dal csendül a fülembe. Néhány másodpercbe beletelik amíg felfogom és megismerem a dalt. Körbenézek a teremben, de semmi furcsaságot nem látok. Lehunyom a szemem és felidézem az első táncomat az egyetlen és igaz szerelmemmel. Ez a mi dalunk. Istenem, most újra előtör belőlem a hiány érzése. Szeretem és nekem kell ez a nő. Fél füllel hallom ahogy asztaltársnőm lelkendezik, hogy ez milyen jó szám, mennyire szereti, és hogy táncolni akar. Engem és senki nem fog rávenni arra, hogy erre a számra mással táncoljak. Akárhogy alakult a kapcsolatunk ez a MI dalunk és mással még hallgatni sem akarom. Valahonnan láthatatlan erő ragadott magával és elsodort a múlt tengerébe. Előttem lebeg szerelmem édes arca, a mozgása, mosolya, mozgása és hallom csilingelő hangját. Hiányzik nagyon. Alig bírom magamba fojtani a könnyeimet. A következő pillanatban újy megjelenik a pincér az asztalunknál egy üveg pezsgővel, de ezt az italt nem én kértem. Nem volt behűtve ahogy kértem. A fekete ruhás pincér nagyon halkan súgja a fülembe, hogy egy hölgy küldte és a kezembe nyom egy szalvétát is. Sajnos az elém magasló testtől nem látom, hogy ki lehetett, de Jessica fürkésző pillantásait sikerül elkapnom. Felhúzom a vállam, jelezvén, hogy fogalmam sincs mi ez és elolvasom a rövid üzenetet. Gondolkodnom sem kell azon, hogy ki írta az üzenetet, mert anélkül is kitalálom. Chloe volt. Itt van valahol és látott Jessievel. Bizonyára a számot is Ő küldte. Összetűröm a szalvétát és ledobom az asztalra. Meg kell keresnem. Nem érdekel sem szülinap sem pedig Jessica haragja. Most csak ő érdekel. Készülök felpattani a székről, amikor a pincér félreáll és megpillantom őt. Egy hosszú kíméletlen hónap után újra látom. Belenézek a szemébe, ami lemondást és bánatot sugall. Annyira összetörtnek látszik. Fáj a szívem, hogy így kell látnom. Ahogy hátat fordít azonnal felpattanok és a nyomába sietek.
- Chloe!!! Kérlek…várj! – mondom és megfogom a kezét. Talán még sincs minden veszve.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kinek:- Egyetlen és utánozhatatlan Chloemnak.
Szavak száma. Nem tudom, de nem lett sok. Sad
Megjegyzés: Bocs a minőségért Sad
Vissza az elejére Go down
Chloe McCallister
Admin • Little Blonde Angel
Chloe McCallister


Hozzászólások száma : 83
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 05.

Making peace? Chloe and Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Making peace? Chloe and Eric   Making peace? Chloe and Eric Icon_minitimeCsüt. Ápr. 28, 2011 1:18 am

Making peace? Chloe and Eric Nzfzf4 Making peace? Chloe and Eric Nzfzf4
people change and promises are broken
clouds can move and skies will be wide open


* Aki még nem járt abban a cipőben mint én az nem tudhatja, értheti milyen érzések keringtek bennem abban a pillanatban amikor egyetlen szerelmemet egy másik lány társaságában láttam, amint az öleli, csókolja, a kezét fogja. Mintha csak tőrt döftek volna a már amúgy is törött szívembe aztán még alaposan meg is forgatták volna benne. A mosoly, a halk beszélgetés...ahogy a lány egy pillanatra sem eresztette Eric kezét...mind arról árulkodott, hogy ami köztük van az nem szimpla barátság, első randevú vagy a kapcsolat eleje...Nem..sokkal inkább egy már összeszokott párost láttam magam előtt és ettől a gondolattól csak még rosszabbul lettem. A jelek szerint Ericnek nem kellett sok idő ahhoz, hogy tovább lépjen és új szerelmet keressen. Ennyit a nagy szavairól, a végtelen szerelméről, melyről nem győzött állandóan biztosítani. Örökösen csak azt hajtogatta, hogy velem tudja csak elképzelni a jövőjét, boldog, hogy találkoztunk stb. Így a jelen körülmények között minden szava hazugságnak tűnik és ez borzasztóan felingerelt. Ezért küldtem neki a dalt, a pezsgőt az üzenettel sőt a pohárköszöntőt is. Kíváncsi voltam, hogy mit lép mindenre most, hogy szemtől szemben találkozunk, hogy a helyzetet nem tudja kimagyarázni hisz a saját szememmel látom...Amikor letettem a poharat és a tekintetünk összefonódott néhány pillanatra, az imént említett érzések hirtelen eltűntek belőlem és helyüket a csalódás, a lemondás és a mérhetetlen bánat vette át. Nem is bírtam sokáig tartani a szemkontaktust így elindultam kifelé, hogy minél előbb biztos távolságba lehessek ettől a helytől, és attól a férfitól akit szerelmem árulójának hiszek. *

* Alig tettem meg néhány lépést máris egy kezet éreztem meg a karom köré fonódni majd Eric régen hallott hangja ütötte meg a fülemet ahogy arra kért, hogy várjak. Nem tudtam megfordulni, kellett néhány pillanat, hogy egy kicsit összeszedjem magam. Az ajkaimba haraptam és igyekeztem elfojtani a könnyeimet majd amikor megéreztem, hogy ez talán sikerülni fog megfordultam és megvető pillantással néztem Eric íriszeibe *
- Mégis minek várjak? Mit mondanál Eric? - *kérdeztem miközben kirántottam a karomat a szorításából és távolabb léptem tőle *
- Nem válaszoltam a telefonokra, az e - mailekre, a levelekre sem arra amikor eljöttél hozzám. Mit gondolsz mit tudsz most mondani amire akkor nem számítottam? - * borzasztó harag és indulat uralkodott el rajtam főleg mivel a válla fölött észrevettem, hogy a barátnője is felénk fordul és felkel a székéből, hogy kérdőre vonjon minket *
- Nem tudom mit akarsz mondani, de főleg a jelen körülmények között nem vagyok rá kíváncsi. Láttam amit láttam Eric...nem tudod félremagyarázni. - *megint hátat fordítottam a fiúnak és megindultam kifelé *
- Pofátlanság otthagyni a csajodat egy randi közepén - *vetettem még oda majd kinyitottam az ajtót és kiléptem rajta. *

* Ahogy kiértem a friss levegőre úgy éreztem mintha csak egy mázsa követ vettek volna le a mellkasomról mégsem éreztem magam jobban. A szívem olyan hevesen vert mint még soha ezelőtt, a vérnyomásom az egekbe szökött, ráadásul kezdtem megérezni, hogy nem volt jó ötlet éhgyomorra egy pohár pezsgőt meginni. Eszméletlen hányingerem lett, igyekeztem mély levegőket venni és lassan elindulni a szállásom felé mert nem lett volna túl jó az út szélén kidobni a taccsot. Néhány perccel később amikor már megfelelő távolba kerültem leültem egy padra, szembe a klubbal és a tenyerembe temettem az arcomat. Nem bírtam tovább tartani magam, nem vagyok elég erős még ehhez, pláne nem most. Hirtelen törtek fel belőlem a könnyek, rázkódni kezdtem bármennyire is igyekeztem tartani magam *
- Miért?....Miért kellett így történnie? Miért kellett újra találkoznom vele? - *beszéltem magamhoz...vagy talán az égiekhez? Valakit muszáj volt számon kérnem, de nem számítottam arra aki a kérdéseimre válaszolt... *


Neked szól.: Ericnek
Zene amit közben hallgattam.: Here with Me - Dido
Szavak száma.: Nem tudom számold meg és utána osztd meg velem is Very Happy
Viselem.: Ezt
CREDIT ! MEELA! on CAUTION 2.0!
Vissza az elejére Go down
Eric Masterson
The prince
Eric Masterson


Hozzászólások száma : 21
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 12.

Making peace? Chloe and Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Making peace? Chloe and Eric   Making peace? Chloe and Eric Icon_minitimePént. Május 06, 2011 6:30 pm

Making peace? Chloe and Eric Ben-barnes-and-anna-popplewell-kiss-the-girl-621x322

Sosem gondoltam volna, hogy így fogom látni újra Chloet. Az elmúlt egy hónapban, rengetegszer elképzeltem a találkozásunkat, de egyik sem ilyen volt. A képzeleteimben leginkább a békülés játszotta a főszerepet, de a mai nap, másképp alakult. Chloe meglátott egy olyan nővel, aki semmit nem jelent nekem, és félreértett mindent. Mondjuk megértem. Abban az esetben, ha én láttam volna így egy másik hímnemű lény társaságában, nem gondolonék másra. De azt akarom, hogy tudja mennyire szeretem, még akkor is ha most ezt látja rajtam. Ahogy nézem gyönyörű, de megtört arcát hirtelen valami fura érzés mardos. Talán a lelkiismeret furdalás. Nem tudom. Szeretném megbeszélni vele, elmondani neki, hogy soha nem szerettem mást, csak őt, de nem tudom hogyan fogjak neki. Egyáltalán akarja-e hallani a magyarázkodásomat. Szánalmas vagyok. Ahogy kezét kihúzza szorításomból hirtelen üresség fog el, az eddiginél is nagyobb és mélyebb üresség.

- Chloe... engedd, hogy elmagyarázzam... Esélyt sem kapok arra, hogy elmondjam mi ez a história, nem akarja meghallgatni a szavaimat. Megérdemlem. Szavai a szívem legmélyébe hatolnak. Igaza van. Az én szerelmem csak hiú ábránd volt, ő az aki nem szeret. Talán megváltoztak az érzései, de akkor is tudnia kell, hogy én mit érzek. Szólásra akarom nyitni a szám, de ismét megelőz, így egyetlen szót sem hallatok. Soha semmi nem zavart meg ennyire, mint a szavai. Most már tudom, hogy nincs esélyem nála. De akkor sem fogom hagyni, hogy magyarázat nélkül menjen el. Mozdulatlanul állok és nézem ahogy kisétál az ajtón, a hátamban már hallom Jessica idegesítő sípolását. Kifújom a levegőt, és minden udvariasságot elhagyva visszasétálok az asztalához. Nem érdekelnek az érzései, az sem ha bosszút áll, de még az illem sem. Ezt most tisztáznom kell Chloeval, ő a lgfontosabb, senki más nem érdekel.
- Ne haragudj Jessie, de most elmegyek. Fejezd be, nyugodtan az bédet, boldog születésnpaot. Rámosolygok, leteszem az asztalra a kaja árát és kirohanok az ajtón. Nagyon remélem, hogy még nem késő, hogy még utolérem. Fogalmam sincs, hogy merre mehetett, csak abban bízom, hogy valhogy megtalálom. Megálltam a klubb előtt, hogy kitisztítsam a fejem. A szívem ezerszer gyorsabban ver, a fejemben valami tompa, lüktető, kellemetlen érzést érzek. Szemem nem tudja megszokni a napfényt. Hiába nézelődöm, sehol nem látom. A remény utolsó szikrája alig pislákol már bennem. Hitemet és bátorságomat vesztve sétálok be a parkba. Talán itt meglátom. Mégha csak egy pillanatig is, de láthatom. Most nem olyan mint régen, megtört, de ez nem változtat semmit az érzéseim. Szeretem. Céltalanul, gondolataimba merülve sétálok az árnyékot adó fák közé, amíg meg nem pillantom Őt, egy padon ücsörögve. Az agyam nem gondolkodik, a lábam visz és hamarosan a hátában találom magam. Ahogy közelebb lopózok fülemet halk zokogás sérti. Miattam sír, ezt nem hiszem el. Hogy lehetek ennyire keményszívű és meggondolatlan. Visszanyelem a könnyeimet és némán állok. Nem jön a szavak. Mintha két éves lennék és még beszélni sem tudnék, nem értem mi bajom van. Legszívesebben elsüllyednék a föld alá. Ott legalább nem okozok több fájdalmat neki. Szavai előcsalogatnak belőlem valamit. Kezem óvatosan a vállára teszem, és szinte önkéntlenül mondom a szavakat.

- Egyszer volt, hol nem volt, vol egyszer egy fényképész. Ez a fiú egész életében azt akarta, hogy sikeres legyen. Egészen addig, amíg a sorstól nem kapott egy ajándékot. Ez az ajándék egy lány volt. Egyetlen pillantásával és mosolyával levette a fiút a lábáról. Innen kezdve a fotós csak az ajándékára tudott gondolni, nélküle nem létezett. Hatalmas szerencséjére az ajándéka viszonozta érzéseit, így egymásra találtak. De a buta fotósnak egy idő után már nem volt elég a lény mosolya és érintése. Többet akart. Olyasmit akart kicsikarni a lányból, amit soha nem lett volna szabad. Megérdemelte büntetését. A lány akit mindennél, még a saját életénél is jobban szeret elhagyta. A fotós nagy bánatában nem tudta mit kezdjen magával. Először alkoholba folytotta bánatát, majd a munkájába temetkezett, de ezek hiábavaló próbálkozásoknak tűntek. Az utolsó reménye a felejtésre egy új ajándék keresése volt. Hamar rájött, hogy az elsőt, az igazit nem lehet pótólni, de gyenge volt és nem lépett vissza. Ez a buta és kétségbeesett tékozló fiú most itt áll, a szerelme hátamögött és reméli, hogy kap egy utolsó esélyt a boldogságra. Mire végigmondtam a monológom, már nem tudtam, hogy mi volt az eleje. Csak magam elé meredtem és görcsösen kapaszkodtam Chloe vállába. Néhány másodpercnyi szünet után leülök mellé a padra és óvatosan megfogom a kezét.
- Bocsáss meg nekem életem. Szeretlek. Suttogom egy utolsó sóhajjal és a döntésére várok. Tőle függ a boldogságom és a boldogtalanságom is.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kinek:- Egyetlen és utánozhatatlan Chloemnak.
Szavak száma. Nem tudom.
Megjegyzés: Szívből jött.
Vissza az elejére Go down
Chloe McCallister
Admin • Little Blonde Angel
Chloe McCallister


Hozzászólások száma : 83
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 05.

Making peace? Chloe and Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Making peace? Chloe and Eric   Making peace? Chloe and Eric Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2011 2:19 pm

Making peace? Chloe and Eric Nzfzf4 Making peace? Chloe and Eric Nzfzf4
people change and promises are broken
clouds can move and skies will be wide open


* Néhány perc telhetett csak el azóta, hogy elhagytam a White Horse klubot és kiültem ide vele szembe a padra mégis olyan friss volt még mindig. A szívverésem még percekkel később is olyan heves volt, hogy komolyan attól kezdtem el félni, hogy talán itt helyben kapok infarktust. A könnyeim utat törtek maguknak hiába is igyekeztem tartóztatni őket méghozzá olyan erővel, hogy remegni kezdtem. A tenyerembe temettem az arcomat hátha így könnyebb a lenyugvás, de semmi haszna sem volt, mert az iménti kép mintha csak beleégett volna az agyamba, egyfolytában ott lebegett előttem amint Eric ölelgeti, csókolgatja azt a lányt, a kezét fogja és mosolyog. Ezek után mikor magyarázkodni akart azt hittem menten felképelem. Láttam, hogy egy másik lánnyal randizik és boldog akkor mit akart még mondani nekem? Az ajkaimba haraptam, mert gondoltam ez a fájdalom talán egy kicsit csillapítani tudja majd a szívemben és a lelkemben kínzót, de még egy kicsit sem sikerült tompítania. Életem szerelmét így látni...maga a földi pokol. Miközben a gondolataimba merültem egyszer csak egy kéz érintését éreztem meg a vállamon. Ebben a pillanatban még az sem érdekelt, hogy ki lehet az, túlságosan is össze voltam törve. Minden mindegy alapon továbbra sem néztem fel, csak próbáltam elfojtani végre a könnyeimet. Mikor már végre azt hittem, hogy sikerülni fog Eric hangja törte meg a csendet....Mesélni kezdett...*

* Először ki akartam rántani a vállamat a fogása alól és haza akartam szaladni, hogy soha többé ne is kelljen látnom, beszélnem vele vagy akár csak egy levegőt szívnom azzal a személlyel aki össze törte a szívemet, de amikor meghallottam, hogy mit kezd el magyarázni a szívem elhallgattatta az eszemet ami vadul próbált tiltakozni és figyelni kezdtem. Eric szavai a szívem mélyéig hatoltak, megértettem belőle, hogy ahogyan ő nekem, én úgy vagyok az ő élete szerelme. Elmondta, hogy amikor elküldtem alkoholba és a munkájába igyekezett fojtani a bánatát aztán pedig, hogy elfelejtsen másik lányt igyekezett felkutatni, de az összes kísérletébe csúfosan belebukott. Ismerős a helyzet habár én férfiakkal nem is próbálkoztam mivel tudtam, hogy a tökéletest lehetetlenség pótolni akármennyire is erőlködünk vele. Ijesztő szembe nézni ezzel, de kénytelen vagyok. Eric és én összetartozunk, mintha csak egymásnak teremtettek volna minket...Nélküle pokol az életem, örökké tartó szenvedés... Miután befejezte a mesét elengedte a vállamat és leült mellém a padra. Még mindig képtelen voltam felnézni rá, de ekkor megfogta a kezemet és arra kért bocsássak meg neki, és azt mondta szeret. Nagy nehezen felé fordultam még mindig könnyező szemekkel és halkan, szinte suttogva beszélni kezdtem, bár magam sem értem, hogy mit...maguktól jöttek a szavak *

- Egyszer volt hol nem volt, élt egyszer egy szerencsétlen lány akiről mindenki azt hitte, hogy az élete csodálatos mert maga a pompa, a fényűzés és a gazdagság. A kívülállók szemében minden tökéletesnek látszott, egyedül a lány tudta, hogy a látszat mögött egy gyenge, szeretetéhes, magányos lány lakozik, akit a szülei csak a céljaik érdekében használnak, amúgy nem érdekli őket, hogy a lány él e vagy hal. Ez a lány egy jó barátnak hála Angliából New Yorkba csöppent ahol végre tiszta lappal kezdhetett, de a megkapott szabadsággal nem tudott mihez kezdeni. Az évek során annyira megszokta azt az álarcot amit a szüleitől kapott, hogy amikor végre levehette volna és messzire hajíthatta volna ő maga könyörgött had maradhasson rajta...A maszk addigra az életét jelentette, nem tudott meglenni nélküle...Ezzel alakított ki barátságokat, szerzett magának helyet az elitben és lett számos ellensége, irigylője....Érdektelenül élte mindennapjait míg egy nap nem találkozott egy fotóssal akibe első látásra beleszeretett. Bár kezdetben a fiú egyetlen szavát sem értette mikor az a munkájáról rizsázott a lányt mégis lenyűgözte az a szenvedély, az a lelkesedés amit a fotós a munkája iránt érzett....Szerelme napról napra csak erősödött olyannyira, hogy már nem tudott meglenni a kedvese nélkül...Ám a sors úgy döntött próbára teszi a kapcsolatukat és a lány butaságának hála csúnyán elbuktak...Pedig a fotós nem akart sokat, a lány jól tudta ezt mindössze csak megijedt pedig a szíve mélyén ugyan arra vágyott mint kedvese....Miután kitaszította a fotóst az életéből a lány magába zuhant....Nem volt hajlandó sem enni, sem aludni, nem kellett már neki a társaság mert bárki látogatta is meg mind csak a lány szerelmét hordták el mindennek ami rosszul esett a lánynak. Egy idő után nem bírta tovább és lemenekült ide, felejteni akart, új életet kezdeni, de az ostobasága utolérte mikor meglátta kedvesét egy másik lánnyal... - *halkabb lett a hangom és a padot kezdtem fixírozni miközben egy kicsit megszorítottam Eric kezét *
- A lány ekkor jött csak rá igazán, hogy a buta fotós nélkül nem akar már élni... - *fejeztem be a mesélést majd újra felnéztem rá kivörösödött szemekkel, szipogva *

- Te bocsáss meg nekem Szerelmem. Én is szeretlek... - *suttogtam majd valami hirtelen erőt vett rajtam, valami ami már olyan rég óta mélyen szunnyadt bennem. Közelebb hajoltam hozzá és egy apró csókot leheltem az ajkaira...de nem..nekem ez nem volt elég. Többet akartam éppen ezért megcsókoltam rendesen, a karjaimat pedig a nyaka köré fontam. Annyira hiányzott már nekem ez az egész. Végre újra a karjaiban lehetek, biztonságban, ott ahova tartozom. Hosszú ideig nem húzódtam el, ki akartam élvezni minden egyes pillanatot majd az ölébe ültem és szorosan hozzábújtam *
- Soha többé ne engedj el... - *suttogtam *


Neked szól.: Ericnek
Zene amit közben hallgattam.: Here with Me - Dido
Szavak száma.: Nem tudom, nem számoltam, de minden szó szívből jött
Viselem.: Ezt
CREDIT ! MEELA! on CAUTION 2.0!
Vissza az elejére Go down
Chloe McCallister
Admin • Little Blonde Angel
Chloe McCallister


Hozzászólások száma : 83
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 05.

Making peace? Chloe and Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Making peace? Chloe and Eric   Making peace? Chloe and Eric Icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 11:39 pm

Részemről befejeztem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Making peace? Chloe and Eric Empty
TémanyitásTárgy: Re: Making peace? Chloe and Eric   Making peace? Chloe and Eric Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Making peace? Chloe and Eric
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chloe nincs gépnél
» Blair-Serena-Chloe - the 3 queen-
» A familiar unknown... - Chloe & Georgie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
You know you love me :: White Horse club-
Ugrás: