You know you love me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know you love me

Before Serena disappeared...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 The wild party, the blonde in the brown ~ Serena & Jason ~

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jason Huntzberger
Mr. Come into my bed
Jason Huntzberger


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 18.
Tartózkodási hely : Csak nézz a hátad mögé Cica...

The wild party, the blonde in the brown ~ Serena & Jason ~ Empty
TémanyitásTárgy: The wild party, the blonde in the brown ~ Serena & Jason ~   The wild party, the blonde in the brown ~ Serena & Jason ~ Icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 7:18 pm

~ Ser Baby^^

A szoba közepén álltam, a zene üvöltött a hifi toronyból, az egész ház beleremegett. Az ősök nem voltak itthon, csak mi a fiatalabb nemzedék. Én és a testvéreim. Ők nagy valószínűséggel itthon maradnak, én megyek bulizni. Ezért szól a zene ilyen hangosan, enyhe bemelegítést teszek, hogy a buliba oldottabb legyen a hangulatom. Együtt énekeltem a hifivel ahonnan a maximumon hallatszódott RUN. DMC. It’s like that . A zene totálisan magával ragadott, már buli hangulatban voltam, és eddig egy korty piát sem ittam, csak energy-t de azt rendesen. A foltos török-farmer már rajtam volt, ahogy a fekete converse cipőm is, de felülre még nem vettem semmit. A parfümömért nyúltam ami tömény volt és csábító, de vagy húsz fújást intéztem magamra, hogy messziről érezni lehessen az illatomat majd, és ha esetleg iszok, akkor ne legyen átható pia illatom..
A kikészített fekete pólót is magamra rángattam, fel raktam a karórámat, a kedvenc karkötőm és a napszemüvegem is, felhúztam a sötét zöld kardigánom, és ittam még pár kortyot az energia italból ami a komódomon volt.
Vége a számnak, ma már vagy huszadjára hallom, de fogtam és újra indítottam, a zenére pedig lenyomtam egy gyors táncot az ablak felé, ahol annyira tiszta volt az üveg felület, hogy láttam valaki az ajtómban áll, ami eddig is nyitva volt. Megfordultam Lola állt ott bosszús arc kifejezéssel, és magyarázott. Nem értettem, hogy mit mondott, ezért vigyorogva a fülemre mutattam, hogy nem hallom amit mond. Az egyetlen nőnemű a lakásban fogta és kikapcsolta a zenét, mire én bámultam rá mérgesen. Percekig farkas szemet néztünk, aztán ő szólalt meg. Papolt nekem arról, hogy mennyire hangos a zene és, hogy nem vagyok rájuk tekintettel meg valami hasonló leteremtő szöveget is próbált mondani, de a végére már nem tűnt olyan haragosnak, mint eddig. Én csak felkaptam a pénztárcám és Lolához lépve nyomtam egy puszit a homlokára, majd kicsusszantam mellette és a lépcsőhöz siettem. Kettesével szaladtam le, utánam szaladt Lola. A földszinten találkoztam Gabbal akivel pacsiztunk ,és ő eltűnt a konyhában, én pedig az ajtó felé meneteltem, nyomomban a most pincsi kutya úgy követ, és kérdezősködik, hogy hova megyek, mikor jövök… Én csak a szemem forgattam és megálltam az előszobai tükör előtt. Anya kocsi kulcsa ott volt, elutazott valahova.. Ránéztem a kulcsra, a húgom is ránézett és holtra vált arccal bámult engem. Tiltott zóna, anya és apa dolgai mind azok. A kezemet lassan a kulcsra tettem és a markomba zártam.
-Amit anya nem lát, az nem fáj neki, és nem csinálok semmi kárt a kocsiban, csak egy két óvszert hagyok ott!- Röhögtem fel hangosan, de még mielőtt valami igazán fontosat mondhatott volna kislisszoltam az ajtón és a szokásos menő járásommal indultam a garázs felé. Bepattantam az autóba és hajtottam. A megengedettnél gyorsabban mentem, hogy a kedvenc szórakozóhelyemre a tömeg előtt odaérjek. Leparkoltam és a VIP kártyám elő kapva mosolyogva mentem be. Bent tombolt a zene, táncoltak az emberek és villogtak a fények. A buli hangulat engem is magával ragadott, a zene ritmusára mozogva mentem fel a második emeletre, hogy leüljek a VIP helyemre. Imádom itt van minihűtő tele piával, na nem mondom, hogy keveset kell fizetni de megéri. A hűtőből kivettem egy üveg whiskeyt. Azt iszogatva néztem a táncoló tömeget, a lábammal ütve a ritmust.
Vissza az elejére Go down
Serena Van der Woodsen
Naiva
Serena Van der Woodsen


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 10.

The wild party, the blonde in the brown ~ Serena & Jason ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: The wild party, the blonde in the brown ~ Serena & Jason ~   The wild party, the blonde in the brown ~ Serena & Jason ~ Icon_minitimePént. Ápr. 01, 2011 6:40 pm

The wild party, the blonde in the brown ~ Serena & Jason ~ Jv11cl

Egész nap arra vártam, hogy Georgina, Chloe vagy Blair felhívjon, de senkitől nem érkezett hívás. Hová tűntek? Nem hiszem, hogy egyszerre tűntek el a föld színéről, ez fizikai képtelenség. Az is lehet, hogy van jobb dolguk is mint engem hívogatni. Cöhh...remélem ez a képzelet csak az én fejecskémben létezik. De semmi baj Serena van der Woodsen, te egyedül is tudsz bulizni, nem kell neked társ. Legalább biztosabb lesz a kapás. Mondjuk eddig mindig akadt valaki a horgomra, de osztoznom kellett Georgival, most nem kell. Elnyúlok az ágyamon és kezembe veszem a telefonom, ma még nem láttam az öcsémet és az illem úgy kívánja, hogy legalább felhívjam. Már második csöngésre felveszi így hamarosan egy fél órás beszélgetés veszi kezdetét, ahol Eric elmeséli, hogy barátokat szerzett a központba, egyre jobban érzi magát és, hogy hiányzom neki. Megmondom őszintén az utolsó kijelentése kicsit meglep, de azért örülök neki. Miután válaszolgattam az eléggé kínos kérdéseire és megígértem neki, hogy holnap mindenképp meglátogatom. A beszélgetés után a fürdőszobába veszem az irányt, hogy kicsit rendbe szedjem magam. Ami nálam azt jelenti, hogy új külsőt varázsoljak. Miután kiszállok a zuhanyzó alól egyenesen a szépítkezésbe vetem magam. Gyorsan megszárítom a hajam, majd laza copfba fogom, ezután pedig felkenek egy kis gyenge sminket az arcomra, nem szeretem ha túl vagyok kence-ficélve. Egy kis alapozó, egy kis szájfény és ennyi. Utálom, ha a sminkemről ítélnek meg. Neeem, én sokkal érdekesebb személy vagyok és az az igazság, hogy nincs szükségem szépség ápolási trükkökre, mert tökéletes vagyok. Na jó, egy kis alapozó még elmegy, de nem kell túlzásba vinnem. Szerencsére. Előhalásztam a legszexibb fehérneműmet a fiókból, egy fekete, selyem melltartót és bugyit. Ebben a szettben mindig tökéletesnek és szexinek érzem magam. Ehhez a fehérnemű kollekcióhoz csakis szexi ruha és cipő talál. Nem rég vásároltam a kedvenc ruhaüzletemben egy gyönyörű halványzöld, pánt nélküli ruhát, ami erre az alakalomra tökéletes lesz. Cipőnek pedig egy fekete magassarkút választottam. Nagyon jól fog találni a ruhámmal. Nem sietek az öltözéssel, semmi értelme, senki nem vár sehol. Éppen ezért kényelmesen és ráérősen készülök el és magamban a szövegem tervezem, amit anyának fogok mondani. Nem érdemes hazudnom, mert úgy is pontosan tudja, hogy nem az igazat mondom. Ha meg nem jön rá, akkor hajnalban fel fog neki tűnni a lakásban gomolygó cigi és pia szag. Ezért eszem ágában sincs füllenteni, csak kerek-perec kijelentem, hogy hová megyek és kész. Ha nem teszik majd utánam jön, az vicces lenne, legalább az ő életében is

Magamra veszem a fekete kardigánom és kilépek a friss levegőre. Anyának még nem tűnt fel a hiányom, az lenne a fura, ha feltűnne neki. Azonnal leintem az első taxit ami szembe jön velem és bepattanok. Hamar elérem a kitűzött célt, a Pink Cat Clubot. Kifizetem a fuvart és egy darabig a villogó táblát néztem, majd beálltam a sor elejére, köszöntem Peternek a kidobónak és beléptem a rózsaszín fényű szórakozóhelyre. Azonnal bevetem magam a táncolók sokaságába egy pohár dupla whiskey társaságában. Miközben iszogatok és táncolok a lehetséges prédákat veszem szemügyre. Elég nagy a választék. Feljebb táncikálok a másodikra a VIP helyekhez, ahol remélhetőleg kifogok magamnak egy pénzesebb tagot. Hirtelen kiszúrok egy nagyon jóképű és magányosan üldögélő srácot. Nem vesztegetem az időmet, közelebb araszolok hozza, leteszem az asztalára a poharat, majd felteszem a lábam a másik székre, hogy megigazítsam a cipőmet, ez a terv mindig bejön.

Kinek? Jason ♥♥
Ruha:Katt
Vissza az elejére Go down
 
The wild party, the blonde in the brown ~ Serena & Jason ~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» * When the PARTY's over
» Blair-Serena-Chloe - the 3 queen-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
You know you love me :: Pink Cat Club-
Ugrás: