You know you love me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know you love me

Before Serena disappeared...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Elizabeth van der Beck
Little angel
Elizabeth van der Beck


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Manhattan

Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson   Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Icon_minitimeCsüt. Május 05, 2011 8:05 pm

Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson 9t33b9 Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson 9t33b9
Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Something
* Csalódtam...csalódtam a szerelemben, az emberismeretemben, a kis vészjelző hangokban amik örökösen riasztottak ha valami baj közeledett vagy csak helytelenül akartam cselekedni. Csalódtam a sorban már ki tudja hanyadszorra hiszen megint csak azt az embert vette el tőlem akit mindennél jobban szerettem és akivel azt hittem a sok viszontagság ellenére is örökké együtt lehetek és idővel majd családot alapíthatok. De a legnagyobbat mégis Jacksonban csalódtam...Három hónappal ezelőtt darabokra törte a szívemet mikor megjelent a volt barátnője és a választásnál hezitált. Néhány perccel Alyson érkezése előtt még nem győzött biztosítani afelől, hogy szeret, hogy az a két hét míg én Párizsban voltam, külön tőle a pokol volt számára is. Arra kért, hogy soha többé ne hagyjam el amit meg is ígértem neki. Ch...Férfiak. Egytől egyig gyűlölöm most már az összeset. Olyan boldog volta, főleg amikor azt mondta nem kell semmit sem elsietnünk, és nincs szégyellnivalóm sem, örül, hogy így történtek a dolgok. Azt hittem végre minden a helyére kerül, ott leszünk egymásnak. Még az is megfordult a fejemben, hogy kitálalok a szüleimnek mindent Jacksonról és ha nekik nem tetszik nagykorúsíttatom magam, hogy aztán külön költözhessek és Jacksonnal lehessek. Minden olyan szép volt...néhány perccel később azonban a mennyből a pokolba kerültem. Alyson csak úgy megjelent és felfordította az egész életemet, életünket. Kijelentette, hogy vissza akarja kapni Jacksont, csak miatta van itt....Úgy nézett rám mintha valami leprás lennék. Hülye liba...beképzelt pálcika. Azért mert mindene kilóg a ruháiból azt hiszi minden pasi leghőbb vágya. Na mindegy...választás elé állította Jacksont. Azt hittem minden simán fog zajlani, Jacks megmondja neki, hogy már velem van a kis tűsarkas hárpiát pedig elküldi a fenébe, de nem ez történt. Jackson habozott....hátrálni kezdett majd egy nyikkanás nélkül bámult minket. Tudtam, hogy itt a vég...ha neki ezen még gondolkoznia kell azok után amiken átmentünk...akkor nekünk nincs miről beszélni. Felkeltem a matracról és felvettem a táskámat. Alyson mérhetetlenül önelégült képpel fordult felém, mint aki teljesen biztos a válaszban és arra gondol hármunk közül itt egy valaki felesleges...Igaza is van. Mégpedig én...Egy pillanatra még Jackson felé fordultam és közöltem vele, hogy nem kell agyalnia, megkönnyítem a választást mivel lemondok róla. Nem várhatok olyas valakire akinek az érzései egészen addig szilárdak csak míg az exe meg nem jelenik, utána elbizonytalanodik. Erre nem lehet építeni, nekem pedig egy olyan pár kell aki stabilan ki tud állni mellettem és a szerelme mellett minden helyzetben. Miután kiléptem a teremből éreztem, hogy egy apró könnycsepp gördül végig az arcomon. Egyetlen egy mégis olyan volt mintha a szívemet tépték volna ki a helyéről. Mert igen ez történt....ripityára törték. Több könny nem követte, a fájdalom ami belülről emésztett nagyobb volt annál minthogy egy kis sírás fejezhesse ki. Akkor és ott az a Lizzy van der beck akit a világ eddig ismert megszűnt létezni. Kivettem a mobilomat a táskámból és az első legközelebbi szemetesbe hajítottam. Nem akartam többé látni Jacksont, sem pedig beszélni vele. Tudtam, hogy míg elkerülöm Queenst és Bronxot esély sincs arra, hogy találkozzunk, az Upper East Side - on biztonságban vagyok. Azzal a gondolattal mentem haza, hogy bármennyi időbe is teljen, teljesen kiirtom a szívemből és az agyamból Jackson Coopert....

Mindez három hónappal ezelőtt történt és bár nehéz de beismerem az első két hónap maga volt a pokol. Szinte ki sem mozdultam otthonról, egyfolytában csak olvastam, ruhákat terveztem vagy Lolával beszélgettem. Iskolán kívül máshova nem voltam hajlandó elmenni. Ami különös az az, hogy még anyukám is aggódni kezdett értem habár nem tudta, hogy mi is áll a változásom mögött. Mindennel próbálkozott ami csak az eszébe jutott, még engem is meglepve az elszántságával. A nagy Anabella van der Beck, a híres divattervező hajlandó volt még arra is, hogy lemondjon egy olaszországi divatbemutatót, hogy otthon maradhasson velem filmezni, fagyizni, depizni. Nem faggatott arról, hogy mi a baj, sokkal inkább a megoldáson gondolkozott. Mintha kicsit közelebb kerültünk volna egymáshoz. Furcsa, hogy a szerelmem elvesztése kellett ahhoz, hogy rendbe jöjjön a kapcsolatom az anyámmal. Na mindegy a lényeg a lényeg olyannyira meghatott anyám törődése és figyelme, hogy a végén arra is sikerült rávennie, hogy eljárogassak vele vacsorázni, színházba, operába. Különleges változás volt ez a kapcsolatunkban annyira, hogy anyám egy napon elém állt és bevallotta, hogy már hónapok óta szerelmes egy Alexander Rosewood nevű fotósba akit még Milánóban ismert meg egy divatbemutatóján és akivel eddig titokban randevúzott. Azt mondta csak akkor akarta megismertetni velem, ha a dolgok komolyabbra fordultak kettejük között és esély lenne arra, hogy Alexander az életem, az életünk része lesz. Kissé bizalmatlanul fogadtam a férfi közeledését, túlságosan is közvetlen volt, barátságos. Úgy bánt velem rögtön mintha csak az apám lenne, de nem tettem szóvá mivel nem akartam elrontani azt ami anyám és köztem kialakult. Mosolyogva beszélgettem vele amikor kellett, vagy ölelgettem vissza amikor rájött az öt perc, de azért nem vittem túlzásba a dolgot. Kezdetben...Egy hónapja részese az életemnek, gyakran nálunk alszik és anyát mintha teljesen kicserélték volna. Nem utazgat már annyit, több a közös program én pedig nagyon megszerettem Alexet. Ő kérte, hogy hívjam így. Egyik este alaposabban szemügyre vett, azt mondta szeretne lefotózni mert valami különleges kisugárzásom van. Persze anyu végig ott volt, tanácsokat adott, amikor pedig a képek a kezembe kerültek borzasztóan meglepődtem. Alex egy "ártatlan kis angyalból " képes volt egy kihívóbb, szexisebb vadmacskát kreálni. Ahogy elnézegettem a képeket elgondolkoztam...nem akartam teljesen olyan lenni mint a képeken, viszont megtetszett ez a stílus. Néhány hónappal ezelőtt amúgy is elvesztettem a gyermeki énem, ideje hogy ezt a külsőm is tükrözze. Beszéltem anyuval és elvitt fodrászhoz, vettünk új ruhákat...sokkal jobban éreztem magam. Hála neki és Alexnek.

Na ééés...elérkeztünk a ma estéhez. Anyu és Alex addig - addig rágták a fülemet míg végül sikerült elcsábítaniuk egy színházi előadásra, utána pedig egy finom vacsorára az egyik kedvenc kis olasz éttermünkbe. Nagyon élveztem az estét hosszú idő után végre először. Egész úton arról beszélgettünk, hogy milyen volt a darab, és a színészek. A Figaro házasságát néztük, premier előadás volt, így rengeteg ember volt jelen, illetve újságírók, riporterek. Egyszerűen leírhatatlan élmény volt. Alexnek hála egy külön páholyba sikerült helyet kapnunk ahonnan minden tökéletesen látszódott és hallatszott. Annyira jól alakult minden, hogy vacsora után Anyu azt mondta nem haza megyünk hanem a Palace Hotelbe és kaphatok egy saját lakosztályt ami csak az enyém. Kis eltérés a megszokott hétköznapoktól, mondták ők, de én sejtettem, hogy más van a háttérben. Limuzinnal hajtottunk a Hotelhez majd mikor láttam, hogy Alex és anyu már nagyon nem bír magával rájuk mosolyogtam és mondtam, hogy majd én intézem a papírokat, menjenek csak fel. Nehezen, de végül bemenetek az ajánlatba majd mint két lökött tinédzser már szaladtak is a lifthez én pedig a recepcióshoz léptem. Jonathan régi ismerőse már a családunknak hiszen nem egyszer laktunk már itt mikor tatarozták a villát vagy csak kikapcsolódásra vágytunk. Barátságosan rámosolyogtam majd a fejemmel anyuék felé böktem *

- Jó estét Jonathan, az a két lökött is velem van. - *szóltam előre mire úgy nézett rám mintha ismeretlen lennék a számára *
- Nahát Ms Elizabeth...ön lenne? Nagyon megváltozott - *mondta őszinte meglepődéssel. *
- Köszönöm Jonathan, kedves, hogy észrevette. Nos két lakosztályt szeretnék az egyik kulcsot már elvitték anyuék, a másik nekem kellene. - *kicsit halkabb lettem*
- Ha lehet külön emeleten - *rákacsintottam, ő pedig értette a célzást *
- Rendben nos...mit szólna a legfelső emelethez? 1480 - as szoba, szinte az egész emelet a magáé lenne. - *fordult felém kérdőn *
- Tökéletes - *ezzel átvettem a kulcsomat majd kitöltöttem a szükséges papírokat *
- Legyen szíves egy kis csokis epret felküldeni a szobámba Jonathan anyámékéba pedig egy üveg pezsgőt. - *kértem majd elpakoltam *
- Amit csak óhajt Ms Elizabeth - *mosolygott a recepciós majd már fel is mentem a liften az emeletre. A kulcsommal kinyitottam a szobám ajtaját majd a táskámat az egyik székre dobtam. Gyönyörű szobát kaptam mint mindig. Az ágyhoz sétáltam és leültem ám ekkor kopogtak. Meglepetten néztem az órára hiszen két perce sincs, hogy kértem az epret. Máris itt lenne? Az ajtóhoz siettem és kinyitottam *
- Nahát ez gyors volt... - *ám ekkor felnéztem és egy olyan személlyel találtam szembe magam akit a lehető legkevésbé sem akartam látni....*
- Jackson...


Szavak száma.: Nem tudom Embarassed.
Ezt viselem.:Ezt itt.
Megjegyzés.:Nem Lizzy...Elizabeth!.
your guardian REAL SLIM SHADY !? @ caution 2.0. never say never nottteessss.
Vissza az elejére Go down
Jackson Cooper
Mistery guy
Jackson Cooper


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 26.
Tartózkodási hely : New York

Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson   Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Icon_minitimePént. Május 06, 2011 5:46 pm

Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson 2qnr5lg Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson 2qnr5lg

I will always love you

Élénken él az emlékezetemben a három hónappal ezelőtti nap. Hogy is tudnám elfelejteni, mikor életem legrosszabb napja volt és a legelviselhetetlenebb döntést kellett meghoznom, amit igazából nem is én döntöttem el, hanem Lizzy. Méghozzá azzal, hogy csak úgy kisétált a stúdióból. Teljes mértékben megértem amit tett. Én is ugyan így cselekedtem volna az Ő helyében, nem is értem miért vártam mást. Talán azt hittem, hogy mond majd valamit, amitől rájövök, hogy nekem tényleg Ő kell, de ez nem így történt. Elviharzott és ott maradtam Alyson-al, akit bármi áron fel akartam kutatni és boldog voltam, hogy látom. Igen, boldog voltam ez a szörnyű igazság. És most már azt is bevallom, hogy hiányzott, de mielőtt még bárki azt hinné, Lizzy-vel csak azért voltam, hogy elfelejtsem Alyson-t, az hatalmasat téved. Két különböző személyiség és mindegyikben megvolt, hogy miért szerettem. Helyes a múlt idő, mert miután elvesztettem Lizzy-t, én marha újra megpróbáltam rendbe hozni a kapcsolatunkat Alyson-al, de két hónap után rájöttem, hogy ez nem fog működni. Nem is azért, mert nem szerettem vele lenni, hanem azért, mert nem múlt el úgy nap, hogy ne jutott volna eszembe valaki más és nem kívántam azt, hogy bárcsak Őt tarthassam a karjaimban és esténként megcsókolhassam lefekvés előtt. Így hát 2 hónappal azután, hogy Lizzy kisétált az életemből, Alyson-t is elküldtem és éltem az egyedülállók életét. Rengeteg táncoltam és jártam meghallgatásokról meghallgatásokra, aminek meg lett a gyümölcse. 3 hetet töltöttem Kanadában egy híres énekes főkoreográfusa és táncosaként.
Megváltoztam, mint belülről, mint kívülről. A hajam hosszabb lett, persze nem annyira látványosan, de akik ismernek, azoknak feltűnhet. Izmosabb lettem és egyre kevesebbszer jutottam el a borotválkozásig, így mindig borostás arccal járkáltam a városban. A tánc megszállottja lettem, semmi és senki nem érdekelt, éjszakáig képes voltam fent maradni és újabbnál újabb mozdulatokat csempészni a mások által tökéletesnek nevezett koreográfiába. Nem sokat beszéltem az emberekkel, éppen csak annyit, amennyit szükséges volt. Talán egy ember volt, akit a Kanadában töltött idő alatt közel engedtem magamhoz és az Jeremy volt, a helyettes koreográfus. Sokat beszélgettünk, hülyültünk és szívattuk a friss táncosokat és hála neki, kezdett visszatérni belém az élet. Ezért is bántam, hogy letelt a 3 hét, de megígérte, ha New York-ban jár, mindenképp elviszem sörözni.
Vegyes érzésekkel tértem vissza New York-ba pár napja és a nővéremen kívül más nem nagyon örült a viszontlátásomnak. Na jó ez így nem igaz… Jack egész idő alatt, míg távol voltam zaklatott – persze jó értelemben – és küldözgette nekem azoknak a csajoknak a képét, akiket összeszedett nekem. Hiába mondtam neki, hogy nincs szükségem senkire, szentül meg volt győződve arról, hogy nekem kell valaki, mert csak így tudok újra a régi lenni. Finoman lekoptattam minden jelentkezőt a táncra hivatkozva és elmagyaráztam Jack-nek, hogy tökéletesen érzem magam, nem kell a segítsége. Párszor még bepróbálkozott, de végül felfogta és inkább magának ajándékozta a lányokat. Különösen egy barna hajó lányért volt oda és mi történt? Amire a legkevésbé számítottam. Jack és Emily – mert így hívják a lányt – azóta együtt vannak és nőfaló barátom végre megállapodott egy lány mellett. Jack-nek köszönhetően ma a Palace-ba megyünk, fogalmam sincs mi lesz ott, de a tömegre vágyom a legkevésbé. Inkább ülnék be egy hangulatos bárba dumálni, mert igazán kíváncsi vagyok arra, mivel sikerült megfognia a haverom. Viszont megígértem, hogy megyek, így miután lefürödtem és összepakoltam magam után, kinyalva álltam a tükör előtt. Az ing és a mellény feszült rajtam, mert mielőtt elutaztam volna, akkor kaptam anyámtól őket, a nadrág viszont passzolt. Szemforgatva és nagyot sóhajtva indultam lefelé a lépcsőn és álltam meg a ház előtt, ahova nemsokkal érkezésem után begurult Jack és Emily. Mosolyogva szálltam be a kocsiba és nyúltam el a hátsóülésen. Jack persze nem hagyhatta ki és megjegyezte Emily-nek, hogy kezd aggódni értem, amiért jó ideje nem látott lánnyal. A lány hangosan felnevetett és hátrafordult hozzám, majd mosolyogva megjegyezte, hogy nem kell aggódnom, mert rendes srácnak tart és hamarosan úgyis eljön az a lány, aki nekem kell. Hiába is mondtam volna neki, hogy eljött az a lány az életembe, csak voltam akkora barom, hogy hagytam elmenni.
Negyed óra kocsikázás után megérkeztünk a Palace Hotel elé és indultunk el együtt befelé. Először fogalmam sem volt, mit keverünk mi ott, mert hát az igazat megvallva, nem tartoztam annyira az elit körbe, mint Jack vagy Emily. A liftnél ácsorogtunk, mikor unalmamban a másik falnak dőltem és nézelődtem. Körbe és körbe, aztán olyat láttam, amitől majdnem megállt a szívem. Liz a recepciónál állt és gyönyörű volt. A piros ruha, ami rajta volt egyszerűen mintha ráöntötték volna. A haja leomlott a vállára, ahol megtört és egészen a derekáig ért. Ledöbbentem… csak néztem Őt és megbabonázva éreztem magam. Nem is figyeltem arra, mint beszél Jack, csak miután megpöckölte a homlokom.
-Jackson gyere itt a lift… - Emily már beszállt és ő tartotta, míg rám vártak.
-Itt van egy ismerősöm, menjetek csak, megyek utánatok. – Vigyorogtam rájuk.
-12. emelet 1235-ös lakosztály, de ne keveredj el. Anyáék vacsorát tartanak és régen láttak. – Azzal beszállt a liftbe, én pedig a recepció közelébe somfordáltam. Lizzy-től álltam meg alig pár méterre és egy újságot lapozgattam, mikor meghallottam, hogy epret rendelt az 1480-as szobába. Mikor elsétált mellettem felismertem a parfümje illatát és biztos voltam benne, hogy ez tényleg Ő és nem csak a szemem játszik velem. Pár pillanat múlva észrevettem egy pasast epres tállal a kezében, amint épp egy tálalókocsira pakolja és cselekedtem. Valami írtó béna szöveggel és 30 dolcsival lefizettem, aztán már száguldottam is a lift felé. Megnyomtam az emelet számot és alig sóhajtottam, már a szinten is voltam. Kitoltam a kocsit és elindultam az 1480-as szoba felé. Odaérve ideges lette, izzadni kezdett a tenyerem, a torkomban gombóc volt, de összeszedtem magam és bekopogtam. Az a pár pillanat, míg ott álltam az ajtóban, az maga volt a kínszenvedés. Mikor kinyílt, Lizzy meglepődve nézett rám és azt vártam, mikor csapja rám és az eprekre az ajtót. Gyorsan kihasználtam a lehetőséget és beszélni kezdtem.
-Hoztam neked epret. – Mutattam rá a tálra. – Nézd, sajnálom az egészet, nem akartam, hogy elmenj, de olyan gyorsan eltűntél. Hibát követtem el és az elmúlt hónapokban hibát hibára halmoztam, de nem telt el úgy nap, hogy ne gondoltam volna Rád. Iszonyatosan hiányzol… tudom, nem lesz sétagalopp, hogy újra bízni tudj bennem, de kérlek add meg az esélyt. Szeretlek és nem akarlak elveszíteni újra. – Toltam el a kocsit az útból és közelebb léptem hozzá. Magamba szívtam újra az illatát és raktároztam magamban. – Tudom, hogy most gyűlölsz, de az is egyfajta érzelem és ha gyűlölsz, akkor tudom, hogy még számítok neked. És azt is tudom, hogy minden eddigi életemet azzal töltöttem, hogy téged kerestelek. Nem olyat, mint te vagy, hanem téged. – Lehajoltam és megcsókoltam, de alig értek össze az ajkaink, pofon csattant az arcomon, amit megérdemeltem…

Ezt viselem:Ezt
Vissza az elejére Go down
Elizabeth van der Beck
Little angel
Elizabeth van der Beck


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Manhattan

Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson   Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Icon_minitimePént. Május 06, 2011 7:58 pm

Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson 9t33b9 Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson 9t33b9
Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Something
* Amikor kinyitottam az ajtót teljesen arra számítottam, hogy Jonathan küldött fel valakit a megrendelt csokoládés epremmel, erre kivel találom szembe magam? A férfival aki darabokra törte a szívemet három hónappal ezelőtt, és akit a lehető legkevésbé sem volt kedvem látni soha - soha többé. A döbbenettől hirtelen meg sem bírtam szólalni, az egész világ megfordult velem együtt, úgy éreztem a vérnyomásom össze - vissza ugrándozik. A szívem vagy kétszázzal vert, mintha csak ki akart volna ugrani a helyéről. Az eszem és a szívem heves vitába fogott....a szívem azt súgta öleljem át, csókoljam meg, húzzam be magamhoz és soha többé ne eresszem el Jacksont, de az eszem....azt harsogta vegyem el az epret és vágjam rá az ajtót ha pedig nem tágít szabadítsam rá a biztonsági őröket, hogy dobják ki a szállodából. Mégis kinek képzeli ez magát, hogy egyszer csak három hónap távollét után visszatér az életembe miután végre túlestem a depressziómon és úgy ahogy rajta is? A hangok egyre csak erősödtek a fejemben, meg kellett ráznom egy kicsit, hogy kitisztuljon és Jacksonra tudjak figyelni *
- Hoztam neked epret. – * mutatott rá a tálra, mire kikaptam a kezéből és az ajtó melletti kis szekrényre helyeztem *
- Nahát kösz. Nem tudtam, hogy itt is dolgozol. Hát a barátnődet hol hagytad? Vagy számítsak rá is? Esetleg ő lesz a szobalány aki a törölközőket hozza? - *érdeklődtem gúnyos hangon és még egy apró gonosz mosolyt is megengedtem magamnak. Nem tudom mi üthetett belém, talán felülkerekedett rajtam az új Elizabeth akit a fájdalmam, a csalódottságom teremtett és aki védeni akarja a gyengébb, érzelgősebb, gyermeki Lizzyt egy újabb töréstől, csalódástól. Úgy tűnt Jackson " elnézi " az iménti kis beszólásomat mivel nem reagált rá hanem magyarázkodni kezdett *
- Nézd, sajnálom az egészet, nem akartam, hogy elmenj, de olyan gyorsan eltűntél. Hibát követtem el és az elmúlt hónapokban hibát hibára halmoztam, de nem telt el úgy nap, hogy ne gondoltam volna Rád. Iszonyatosan hiányzol… tudom, nem lesz sétagalopp, hogy újra bízni tudj bennem, de kérlek add meg az esélyt. Szeretlek és nem akarlak elveszíteni újra. – * Tolta el a kocsit az útból és közelebb lépett hozzám. *
Tudom, hogy most gyűlölsz, de az is egyfajta érzelem és ha gyűlölsz, akkor tudom, hogy még számítok neked. És azt is tudom, hogy minden eddigi életemet azzal töltöttem, hogy téged kerestelek. Nem olyat, mint te vagy, hanem téged. – * Mondta majd lehajolt és megcsókolt. Ebben a pillanatban az agyamat teljesen elöntötte a düh. Mit képzel ez magáról? Elrántottam a fejem majd egy hatalmas pofont adtam neki. Hátra léptem egyet majd bosszúsan, szikrázó szemekkel néztem rá *
- Ki kell hogy ábrándítsalak Jackson Cooper egyáltalán nem utállak mert ahogy te is mondtad az azt jelentené, hogy még érzek valamit, gondolok rád ez pedig közel sincs így. - *füllentettem *
- Hogy őszinte legyek az elmúlt két hónapban kisebb dolgom is nagyobb volt annál minthogy arra vesztegessem az időmet, hogy rád gondolok. Elfelejtettelek, túlléptem rajtad és most már semmit sem jelentesz nekem. - * miközben ezek a szavak elhagyták az ajkaimat a fejemben egy hang folyamatosan azt kezdte el kiabálni, hogy " Hazudsz " Tudom én is nagyon jól, hogy egyetlen szavam sem volt igaz, sőt talán még látszott is rajtam, de el akartam küldeni, Jacksont, hogy többé ne bánthasson. *
- Most pedig ha megbocsájtasz fontosabb dolgom van. Ki kell ülnöm az ablakba megszámolni a csillagokat... - * ezzel be akartam csukni az ajtót, de Jackson kiékelte a lábával így nem sikerült *
- Menj el innen - * szóltam ki miközben igyekeztem csukni az ajtót ám ekkor váratlan és igen bosszantó esemény történt. Megszólalt a telefon...Alapjában véve ez nem lenne szokatlan dolog, csakhogy nem egyszerűen ez történt. Tudni illik ugyanis, hogy a lakosztályokban általában több telefon is el van helyezve, hogy a vendégek bárhonnan képesek lehessenek felvenni, akárhol tartózkodnak is. Na mármost ha valaki keres ezek egyszerre kezdenek el megszólalni. Mindegyiknek más - más csengőhangja van, némelyik vezetékes, némelyik hordozható. Esetemben miközben az ajtóval küszködtem megtörtént az a szerencsétlen helyzet, hogy mindegyik megszólalt. Azt sem tudtam mi tévő legyek hirtelen, hova fussak, melyiket vegyem fel. Kénytelen voltam elengedni az ajtót *
- Tünés innen vagy hívom a biztonságiakat - *jelentettem ki majd a legközelebbi telefonhoz szaladtam ami az ágy mellett van és felvettem miközben lehuppantam az ágyamra *
- 1480 - as szoba, Liza van der Beck vagyok. - * szóltam bele hiszen megeshet, hogy valakit rosszul kapcsolt fel a recepciós, jobb előre tisztázni a dolgokat *
- Alex?...Szia...Ti még nem öhm...alszotok? - *kérdeztem miközben az ajtó felé pillantottam ami már csukva volt. Már éppen megnyugodtam volna mikor észrevettem, hogy Jackson leült mellém az ágyra *
- Neeem nem zavarsz... - * motyogtam egy erőltetett mosollyal....Nyugi Lizzy, nyugi...szedd össze magad *
- Oh... velem minden rendben...épp...lefeküdni készültem - *füllentem miközben szúrósan pillantok Jackson felé *
- Persze hogy egyedül Alex miért mit gondoltál kivel feküdnék le? - * ez kezd egyre gázosabb lenni *
- Figyelj nagyon fáradt vagyok....neeem nem kell feljönni. Csak aludni szeretnék...... - *sóhajtás *
- Igen holnap beszélünk....puszilom anyut...jó éjt nektek ... - *letettem a telefont majd felpattantam az ágyról és az ajtó felé mutattam *
- Menj el innen Jackson...egy szavad sem érdekel ahogy te sem. Értsd már meg végre - * áááá miért nem sikerül ez nekem sosem elég hihetően? *



Szavak száma.: Nem tudom Embarassed.
Ezt viselem.:Ezt itt.
Megjegyzés.:Nem Lizzy...Elizabeth!.
your guardian REAL SLIM SHADY !? @ caution 2.0. never say never nottteessss.
Vissza az elejére Go down
Jackson Cooper
Mistery guy
Jackson Cooper


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 26.
Tartózkodási hely : New York

Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson   Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Icon_minitimePént. Május 06, 2011 9:22 pm

Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson 2qnr5lg Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson 2qnr5lg


Az első gondolatom mindig te vagy - és ez mindig is így volt. Előfordul, hogy csak fekszem és nézlek, ahogy a hajad szétterül a párnádon, egyik karod takarja az arcodat, a mellkasod pedig finoman emelkedik és süllyed. Időnként, amikor láthatóan éppen álmodsz valamit, közelebb húzódom hozzád, azt remélve, hogy így talán én is be tudok lépni az álmodba. Mindig is valahogy ezt éreztem veled kapcsolatban.





Elég nagy pofont kaptam és be kell valljam, van ebben a lányban erő. Zsebre tett kézzel álltam az ajtóban és nem tudtam levenni a szemem róla. Annyira gyönyörű volt, ugyanakkor olyan szavak hagyták el a száját, amik iszonyúan fájtak. Mintha minden egyes mondatnál valaki kést szúrna a szívembe és még meg is forgatná. Viszont azzal is tisztában kellett lennem, hogy ezt mind én váltottam ki belőle és megérdemlem, hogy fájjon amit mond. Miután kibeszélte magát, az ajtóhoz lépett és becsukta volna, ha nem rakom oda a lábam és nem állítom meg.
-Nem megyek sehova, beszéljük meg. – Kértem tőle, de nem hatotta meg, mert a biztonságiakkal fenyegetőzött. Aztán, mintha az égiek meghallgatták volna az imáimat, a lakosztály összes telefonja egyszerre kezdett el csörögni. Ezt kihasználva, még a telefon után nyúlt, a szobába léptem és becsuktam magam mögött az ajtót. Sőt nem csak becsuktam, hanem bezártam, majd az ágyra ültem, pont Lizzy mellé. Jó szorosan, miközben telefonált. Fogalmam sem volt, ki az az Alex, de nem is érdekelt. Ahogy az ágyon ült, abban a piros ruhában és ahogy a szemem végigfutattam meztelen lábain, egészen fel a ruha aljáig, piszkos gondolatok kavarogtak a fejemben. Biztos voltam abban, hogy ha nem lennénk fasírtban, ez a ruha szakadtan végezni a padlón, mert biztos nem tökölnék a cipzárral. Nem sokáig élvezhettem a közelségét, mert a telefont lerakta, Ő pedig felállt és ellépett tőlem. Összegörnyedve ültem az ágyon, a kezeim az ágyon pihentek és úgy hallgattam, ahogy arra kér, igenis tűnjek el. Nem mozdultam, hanem én is felálltam és egész közel álltam meg előtte.
-Nem megyek el… szeretlek és tudom, hogy te is szeretsz. Elrontottam, de rájöttem a hibáimra, csak hagyd, hogy jóvátegyem. Soha többet nem bántalak meg. Alyson-t elküldtem és többet nem fog bekavarni. Kérlek… ennél jobban még soha nem akartam semmit. – Mondtam alig pár centire az ajkaitól, majd újra megcsókoltam és tartva az újabb pofontól a karjait a nyakam kör fontam és ott is tartottam, mielőtt támadásba lendülne. Egy idő után elengedtem és a kezem a derekára csúszott, onnan pedig lejjebb vándorolt, de végül engedtem az ölelésből és visszaültem az ágyra, magam mellé húzva Őt. Egy darabig csak néztem az arcát, a szemeit, az ajkát és átkoztam magamat, amiért egy pillanatra is megfordult a fejemben, hogy elhagyjam egy másik lányért. Akiben egész idő alatt Lizzy-t kerestem. Ha nevetett, ha beszélt vagy ha egyszerűen csak azt mondta szeretlek. Ilyenkor kibújtam mindig valamilyen tettel vagy egy oda nem illő mondattal, mert nem tudtam volna én is ugyanazt mondani neki.
Vettem egy mély levegőt és tudtam, hogy mondanom kell valamit, mert ha most nem vallom be őszintén, hogy mit érzek, több alkalmam nem lesz. A szeretlek és a nem akarlak elveszíteni nem tükrözik, mi van bennem. Így erőt vettem magamon, felé fordultam és megfogtam a kezét.
-Mi összeillünk, nagyon is. Azért szeretek veled lenni, mert melletted sosem unatkozom. Még ha nem szólunk, nem érünk is egymáshoz, még ha külön szobában vagyunk is, még akkor sem. És ez jó érzés. – Simogattam meg a kezét. – Vigyáznék rád és mindig a kedvedben járnék. Őriznélek mikor alszol és tudom, hogy most utálsz, de nem érdekel, mert számomra te vagy a legfontosabb. Azt mondják az okosok, hogy időbe telik, míg valaki megtalálja azt az Egyet, de nem értek velük egyet. Csak 23 éves vagyok, de én már megtaláltam. Itt ül velem szembe és belepusztulok abba, hogy nem lehetek vele, mert elbaltáztam a dolgainkat. Rosszul vagyok a gondolattól, hogy másvalakivel látlak majd és másvalaki csókol majd és nem én. Akarom kettőnket Lizzy… - Fejeztem be a monológom azzal a mondattal, amit a legelején - mikor egy hét után újra találkoztunk – mondtam neki. Nem tudtam, most mire számítsak, de semmiképp nem akartam elmenni. Már az sem érdekelt, hogy Jack és a szülei ugyanezen a szinten várnak arra, hogy én végre belibbenjek és mosolyogva csacsogjak nekik arról, hogy az elmúlt pár hónapom miről szólt. Én sem tudnék beszélni róla, mert nem voltam önmagam. Most, hogy itt vagyok vele, megint a régi Jackson vagyok, aki most tárta fel szívének legféltettebb kincseit és viszonzásra vár.


Ezt viselem:Ezt
Vissza az elejére Go down
Elizabeth van der Beck
Little angel
Elizabeth van der Beck


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Manhattan

Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson   Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2011 6:45 pm

Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson 9t33b9 Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson 9t33b9
Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Something
* Hiába igyekeztem elég hihetően előadni magam a szívem minden bizonnyal elárulta a valódi érzelmeimet ezért nem sikerült Jacksont meggyőznöm arról, hogy már nem jelent nekem semmit és szeretném ha végleg eltűnne nem csak a szobámból, de az életemből is. Ahelyett, hogy az ajtóhoz ment volna és elhagyta volna a lakosztályt közelebb lépett hozzám. *
- Nem megyek el… szeretlek és tudom, hogy te is szeretsz. Elrontottam, de rájöttem a hibáimra, csak hagyd, hogy jóvátegyem. Soha többet nem bántalak meg. Alyson-t elküldtem és többet nem fog bekavarni. Kérlek… ennél jobban még soha nem akartam semmit. – * mondta alig pár centire az ajkaimtól, majd újra megcsókolt a karjaimat pedig a nyaka köré fonta és ott is tartotta. Biztos félt szerencsétlen, hogy megint kap egy pofont. Először szándékomban is állt még egyet lekeverni neki, de aztán képtelen voltam tovább ellenállni. Felidéződtek bennem a régi csókok, ölelések....Megtörtem és viszonozni kezdtem a csókját miközben közelebb húzódtam hozzá. Miért van az, hogy ez az alak bármit elkövethet ellenem én akkor is szeretem és beadom a derekam? Egy idő után elengedte a karom és a keze a derekamra csúszott, onnan pedig lejjebb vándorolt, de végül engedett az ölelésből és visszaült az ágyra, maga mellé húzva engem. Képtelen voltam megszólalni csak bámultam magam elé és kapkodtam a levegőt. A szívem olyan hevesen kezdett kalapálni mint annak idején amikor vele voltam. Tudom, hogy az érzéseim cseppet sem halványodtak ez alatt a három hónap alatt ahogyan azt is, hogy valószínűleg soha többé nem fogok mást szeretni csakis Jacksont. Az agyam azonban heves vitába fogok a szívemmel...Ha egyszer képes volt ezt megtenni velem akkor mi garantálja, hogy több ilyen nem lesz? Ha most visszafogadom mi a biztosíték arra, hogy néhány hónap múlva nem esem megint pofára? Ha Jackson tényleg szeretne akkor elsőre sem lett volna képes összetörni a szívemet hanem habozás nélkül engem választott volna akkor és ott Alysont pedig elküldi melegebb éghajlatra. Mégsem ez történt....Összezavarodtam. A szívem azt súgta bízzak Jacksonba és a szavaiba, őszintén beszél, megbánta amit tett...Már éppen felkeltem volna, hogy elküldjem és időt kérjek mikor is megfogta a kezemet és újra beszélni kezdett *
- Mi összeillünk, nagyon is. Azért szeretek veled lenni, mert melletted sosem unatkozom. Még ha nem szólunk, nem érünk is egymáshoz, még ha külön szobában vagyunk is, még akkor sem. És ez jó érzés. – * simogattam meg a kezem. *
- Vigyáznék rád és mindig a kedvedben járnék. Őriznélek mikor alszol és tudom, hogy most utálsz, de nem érdekel, mert számomra te vagy a legfontosabb. Azt mondják az okosok, hogy időbe telik, míg valaki megtalálja azt az Egyet, de nem értek velük egyet. Csak 23 éves vagyok, de én már megtaláltam. Itt ül velem szembe és belepusztulok abba, hogy nem lehetek vele, mert elbaltáztam a dolgainkat. Rosszul vagyok a gondolattól, hogy másvalakivel látlak majd és másvalaki csókol majd és nem én. Akarom kettőnket Lizzy… - * figyelmesen hallgattam Jackson szavait és az utolsó mondatánál nagyot dobbant a szívem. Ugyan ezt mondta a kapcsolatunk kezdetekor is a szobájában miután felnyalábolt a cukrászda előtti járdáról és hazavitt magához. Megint úgy kezdtem el magam érezni mint akkor. A pillangók bukfenceket vetettek a gyomromban, a bőröm libabőrös lett, a szívem pedig ezerszer gyorsabban dobogott mint eddig. Próbáltam magam összeszedni, de nem igazán akart sikerült. Hiába minden vészcsengő, minden figyelmeztetés és balsejtelem, a szívnek az ember néha képtelen parancsolni. Talán azzal ha most azt mondom megbocsájtok neki és vissza fogadom önként teszem a fejemet a guillotine alá mégis...úgy érzem meg kell tennem. Pokolian fájna ha megint csalódnom kellene Jacksonban, de a hiányába is beleőrülök főleg most, hogy három hónap után újra találkoztunk. Percekig csak hallgattam, az esélyeket latolgattam magamban, számba vettem minden lehetőséget majd nagyon halkan, szinte suttogva szólaltam meg *
- Miért van az, hogy bár három hónappal ezelőtt a habozásoddal összetörted a szívemet és egy kis darabot belőlem én mégis szeretlek? Miért van az, hogy megjelentél és egy pillanat alatt sikerült felfordítanod mindazt amit én három hónapig igyekeztem elérni magamban? Miért vagy rám ekkora hatással? - * talán mindez csak költői kérdések sora volt, nem tudom csak maguktól jöttek ki belőlem. *
- Szeretlek Jackson és ezt sajnos te is nagyon jól tudod...ahogyan azt is, hogy akarom kettőnket, de nagyon félek - *ismertem be miközben lehajtottam a fejemet és az ágyat kezdtem fixírozni *
- Megadom neked azt a lehetőséget amit kértél mert ha megtagadnám azzal nem csak neked de magamnak is ártanék...Így is majd belepusztultam a hiányodba... - *suttogtam*
- Könyörgöm többé ne okozz csalódást, azt már nem viselném el - * nem tudom mi ütött belém, a következő pillanatban minden józan gondolatom elszállt, csak abban voltam biztos, hogy szeretem Jacksont. Az ölébe másztam úgy mint régen, szorosan hozzábújva és megcsókoltam. Nem csak szimpla csók volt ez....sosem csókoltam még így ezelőtt....végtelen szerelemmel, vágyakozással...*
- Hiányoztál - *suttogtam hosszabb idő után*



Szavak száma.: Nem tudom Embarassed.
Ezt viselem.:Ezt itt.
Megjegyzés.:Ne haragudj most csak ennyire telett tőlem Sad.
your guardian REAL SLIM SHADY !? @ caution 2.0. never say never nottteessss.
Vissza az elejére Go down
Jackson Cooper
Mistery guy
Jackson Cooper


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 26.
Tartózkodási hely : New York

Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson   Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2011 9:15 pm

Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson 2qnr5lg Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson 2qnr5lg

Minden imára, amit mondtam, te vagy a válasz. Egy dal, egy álom, egy suttogás.


Az a pár pillanat, amíg nem szólalt meg, az maga volt a pokol. Ezer meg ezer gondolat átfutott a fejemen azzal kapcsolatban, hogy mi lehet a válasza ezekre a szavakra, amiket kiadtam magamból. Szívből szólt és nem sok lánynak mondtam ilyet… sőt, egyetlen egy lánynak sem fedtem fel soha az érzéseimet igazán. Ő ettől is különleges… a kezével babráltam, mígnem megszólalt. A torkomban gombóc volt, a szívem vadul kalimpált és felkészültem a lehető legrosszabbra. Ma este látom őt utoljára és lehetek a közelében.
Az a tudat, hogy összetörtem a szívét, a lehető legrosszabb érzés volt a világon. Hiába a sok bocsánatkérés és könyörgés, sosem fogom tudni összeragasztani, mert tönkre tettem azzal, hogy vacilláltam közte és Alyson között. Voltam akkora barom, hogy hagytam elúszni ezt a csodát, ami kettőnk között van. Mert nem tudom másnak nevezni, mint csodának. Életem legfájdalmasabb szakaszában találtam rá a boldogságra, én pedig hagytam, hogy egy lány tönkre tegye, akinek sosem voltam olyan fontos az évek során, mint Lizzy-nek pár hónap alatt. Mert ez így van. Sokkal több figyelmet és törődést kaptam tőle, mint bármely más barátnőmtől eddig. Férfiből vagyok, nekem is vannak szükségleteim, de amikor vele vagyok, elfelejtem őket és csak arra koncentrálok, hogy ameddig csak lehet, a karjaimban maradjon és ne tűnjön el, mint egy álom.
Még a levegőt is visszatartottam, úgy figyeltem arra, ahogy beszél. Még a hangja is hiányzott… tudom, hogy sok időbe fog telni, mire elmúlik a félelme és újra bízni tud majd bennem, de ez sem érdekel, türelmes vagyok, csak nem akarom újra elveszíteni. A következő pillanatban az ölembe mászott, pontosan úgy, ahogy azt régen is tette és megcsókolt. Ez a csók azonban teljesen más volt, mint az ezelőttiek. Tele volt szenvedéllyel, szerelemmel és vágyakozással. Szorosabbra fűztem a karjaimat körülötte, viszonoztam a csókot, majd a kezemet a tarkójára csúsztattam és közelebb vontam magamhoz. Az agyam kattogott, a szívem megint őrült tempóban vert és mintha szédültem is volna… sosem éreztem ilyesfajta érzést senki iránt. Mikor elváltak ajkaink, homlokomat az övének támasztottam és végre valahára megszólaltam.
-Én is szeretlek Lizzy. Iszonyatos volt nélküled ez a három hónap. - Suttogtam. – Tudom, hogy nehéz lesz, de bízz bennem. Nem fogod megbánni. Megteszek érted bármit Hercegnőm. – Pusziltam meg a homlokát, majd lehajoltam és újra megcsókoltam, ám ekkor megszólalt a mobil a zsebembe. Rezgett, mint a veszedelem és volt egy sejtésem, hogy ki volt az. A gyanúm beigazolódott, mikor a kijelzőre néztem és megpillantottam, ahogy Jack vigyorog vissza rám. Szemforgatva vettem fel, de bele sem szólhattam, mert a barátom már osztotta is.
-Basszus Jacks 1 órája eltűnntél, anyám ki van bukva, mert azt hiszi, nem vagy rá kíváncsi. Ne csináld ezt haver, szedd a lábad és gyere. – Mondta könyörögve. Kicsit elszégyelltem magam, hiszen Mrs. Bloom mindig is olyan volt, mintha a második anyám lenne. Neem az Madison, akkor mint a harmadik anyám, én pedig nem vagyok képes csevegni vele.
-Fél óra és ott vagyok. – Sóhajtottam. – És mond meg neki, hogy fontos dolgom volt, azért késtem. Kössz cimbi. – Azzal kinyomtam a telefont és újra csak Lizzy-é voltam.
-Ne haragudj, csak Jack volt az. – Csókoltam meg. – Az anyja régen látott és meghívott vacsorázni. Még Kanada előtt megígértem neki, hogy eljövök. – Újabb csók. – De képtelen vagyok elszakadni tőled. – Mondtam mosolyogva és magamhoz öleltem.
-El sem tudom mondani mennyire hiányoztál. – Tettem az állam a feje búbjára és körbenéztem a szobában. – Te miért alszol ekkora lakosztályban egyedül? – Kérdeztem homlokráncolva.

Ezt viselem:Ezt
Zene, amit közben hallgattam: Nicole Scherzinger - Don't hold your breath
Vissza az elejére Go down
Elizabeth van der Beck
Little angel
Elizabeth van der Beck


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Manhattan

Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson   Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2011 10:24 pm

Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson 9t33b9 Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson 9t33b9
Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Something
* Mikor elváltak ajkaink a csók után, Jackson a homlokát az enyémnek támasztotta majd végre valahára megszólalt. *
- Én is szeretlek Lizzy. Iszonyatos volt nélküled ez a három hónap. - * suttogta *
- Tudom, hogy nehéz lesz, de bízz bennem. Nem fogod megbánni. Megteszek érted bármit Hercegnőm. – * puszilta meg a homlokom, majd lehajolt és újra megcsókolt, ám ekkor megszólalt a mobil a zsebébe. Ebben a pillanatban elfogott egyfajta rossz érzés...Megint a telefon, megint zavaró tényező. Nem akartam hallgatózni ezért elhúzódtam Jacksontól, mégis abból a távolságból ahol voltam hallottam, hogy egy férfi hang szól a telefonból és valami meghívásról meg az anyjáról beszél. Aprót sóhajtottam majd az ajtóhoz sétáltam és levettem a szekrény tetejéről a csokis epret amit még Jackson hozott fel. Vissza ballagtam az ágyhoz és leültem majd letettem magam mellé a tálat és eszegetni kezdtem. Hmm...nyami. Nem véletlenül ez az egyik kedvenc édességem. Fél füllel sajnos hallottam, hogy Jackson azt mondja a barátjának, hogy fél óra múlva ott lesz, így szomorúan vettem tudomásul, hogy nemsokára itt fog hagyni. Miután letette a telefont ismét felém fordult *
- Ne haragudj, csak Jack volt az. – * csókolt meg. *
- Az anyja régen látott és meghívott vacsorázni. Még Kanada előtt megígértem neki, hogy eljövök. - * újabb csók. *
- De képtelen vagyok elszakadni tőled. - * mondta mosolyogva és magához ölelt. Szorosan hozzábújtam elfészkelve magam a karjaiban majd egy újabb szem csokis epret kezdtem el majszolgatni *
- El sem tudom mondani mennyire hiányoztál. - * tette az állát a fejem búbjára és körbenézett a szobában. *
- Te miért alszol ekkora lakosztályban egyedül? - * kérdeztem homlok ráncolva mire elmosolyodtam. *
- Hát tudod nem szerettem volna anyuval és Alex - el egy lakosztályba kerülni, a rendes szobák nekem túl kicsik és barátságtalanok itt pedig jól érzem magam. Jó tágas, akár táncolni is lehet benne, hangszigetelt így akár hajnali háromkor is üvöltethetem a zenét vagy a tévét és mivel idefent kevés a lakosztály nincs is akkora járkálás, nem zavarnak. Ezenkívül az ágy hatalmas ami nekem csak jól jön mert be tudom magam vackolni egy csomó takaró alá, éjszaka forgolódhatok és dobálhatom magam mert tuti nem esek le az ágyról és a nap sem süt a szemembe mert el tudok bújni előle. - * meséltem lelkesen *
- Lássuk csak mi van még...a kád óriási én pedig imádok órákig pancsolni benne, kapok mentolos csokit a párnámra és mindig vannak a szekrényekbe beakasztva tiszta hálóingek és pizsamák a vendégek számára. Hát ezért...ja és mert már nagy kislány vagyok kijár nekem a nagy tér - *vigyorogtam majd egy újabb szem eper elpusztításába kezdtem *
- Hmmm...mennyei - *jelentettem ki úgy mint valami öt éves kislány aki beszabadult a cukorkaboltba és most szándékában áll magát jól degeszre tömni *
- Na és..öhm...akkor fél óra múlva el kell menned igaz? - * kérdeztem kissé szomorkásan. Nem akarom, hogy itt hagyjon hiszen csak most kaptam vissza. Ki akarom használni, hogy végre újra velem van *



Szavak száma.: Nem tudom Embarassed.
Ezt viselem.:Ezt itt.
Megjegyzés.:Ne haragudj most csak ennyire telett tőlem Sad.
your guardian REAL SLIM SHADY !? @ caution 2.0. never say never nottteessss.
Vissza az elejére Go down
Jackson Cooper
Mistery guy
Jackson Cooper


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 26.
Tartózkodási hely : New York

Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson   Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Icon_minitimeHétf. Május 16, 2011 6:57 pm

Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson 2qnr5lg Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson 2qnr5lg


Mosolyogva hallgattam, ahogy mesél és hiába is próbáltam visszafogni, a végére elnevettem magam.
-Szóval anyukádnak új pasija van és te ki lettél rekesztve ebbe a bazi nagy lakosztályba. – Mondtam még mindig vigyorogva és újra körbenéztem. A szobába simán elférne egy amerikai focicsapat meg egy sima foci csapat, hozzácsapva a pompom lányokkal, meg mi ketten.
Ahogy a karjaimban pihent és majszolta az epret, sehogy sem volt kedvem otthagyni és bájologni egy tucat ismeretlen ember előtt, de ha már megígértem Jack-nek, akkor mindenképp ott kell lennem. Az órámra néztem és volt még 10 percem, hogy átvánszorogjak. Minden időt ki kell használni, ezért elvettem az öléből az eprekkel teli tálkát és a földre raktam. Közelebb húztam magamhoz és megcsókoltam, közben pedig úgy ügyeskedtem, hogy mindketten az ágyon legyünk, lehetőleg ő alul én felül. Megfelelő hely lett volna ez a lakosztály ahhoz, hogy egymásnak essük, mégis mikor megcsókoltam újra és belemerültem volna, megcsörrent a mobil a zsebemben.
-Ezt nem hiszem el… miatta néznek buzinak esküszöm. – Másztam le Lizzy-ről és nyúltam a telefon után, majd felvettem.
-10 perc és megyek Jack… de tényleg. Adj még 5 percet és ott vagyok. – Mondtam türelmetlenül, közben Lizzy-re néztem és eszemben sem volt elmenni. Viszont ha azt akarom, hogy a legjobb barátom ne rágjon be rám, akkor muszáj lesz.
-Ne szarozz Jackson, már nem tudok milyen kamu szöveget kreálni. – Nevette el magát, amitől én is elnevettem. Aztán bekattant valami a fejembe.
-Figyelj Jack, gáz, ha viszek magammal egy vendéget? – Kérdeztem izgatottan és Lizzy-re néztem ismét.
-A felét se ismerem azoknak, akik itt vannak, szóval anyámnak fel se tűnne. – Válaszolta könnyedén, majd hallottam az anyja hangját a háttérben és el is búcsúzott tőlem.
Azonnal Lizzy-hez fordultam vigyorogva.
-Na mit mondasz? Átjössz velem Jack-ékhez vacsorára? Itt vannak a szinten, szóval messze sem kell menni. – Néztem rá nagy boci szemekkel. – Nincs erőm, hogy itt hagyjalak és legalább megismered a legjobb barátom. – Bújtam hozzá és titkon reménykedtem, hogy végre bemutathatom azt a lányt, akiről eddig folyton áradoztam Jack-nek.

Ezt viselem:Ezt
Zene, amit közben hallgattam: Lady GaGa - The edge of glory
Megjegyzés: Szégellem magam, hogy csak ennyi lett Embarassed
Vissza az elejére Go down
Elizabeth van der Beck
Little angel
Elizabeth van der Beck


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 14.
Tartózkodási hely : Manhattan

Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson   Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Icon_minitimeHétf. Május 16, 2011 10:04 pm

Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson 9t33b9 Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson 9t33b9
Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Something
* Miért van az, hogy az embert mindig a lehető legrosszabbkor képesek telefonon keresni? Jackson hiába mondta el a barátjának, hogy fél óra múlva ott lesz nála az csak nem tudott nyugodni és újra megzavart minket. Szomorkásan ültem fel és hallgattam ahogy Jackson azt mondja öt perc és máris ott van. Bár nem akartam fülelni csak meghallottam amint Jackson azt kérdezi a barátjától, hogy nem e vihetne magával még valakit...Elrebegtem magamban egy néma imát, hogy, de legyen baj, ne vihessen mivel nem lett volna szívem elutasítani a meghívást. Mint általában sose, ezúttal sem volt szerencsém és egy pillanattal később már szerelmem édes pillantásával találtam szembe magam. Jackson csak megpróbált megfűzni, hogy menjek vele, de a mai napom után már egyáltalán semmi kedvem sem volt ahhoz, hogy társaságba menjek, bájcsevegést folytassak ahhoz pedig főleg nem volt kedvem hogy a kedvesem legjobb barátjánál is ma vágódjak be. A legjobb barátok megismerése mindig egy nagyon fontos pillanatnak számít egy kapcsolatban, de most úgy érzem csak elküldeni tudnám szegényt a fenébe amiért elrángatja mellőlem a barátomat három hónap kihagyás után. Megsimogattam Jackson arcát *
- Ne haragudj de ezúttal ezt az invitálást el kell, hogy utasítsam. Ma már nem igazán van kedvem társaságba menni, maximum csak a tiedet tudnám elviselni, de hát ahogy hallom te már elígérkeztél. - * apró csókot leheltem az ajkaira majd felültem *
- Menj mielőtt szegény barátod az ajtót kaparva jön érted, hogy végre magával citálhasson, mi majd beszélünk máskor....Hamarosan - * szívem szerint egyáltalán nem engedném el Jacksont, önző mód kisajátítanám hiszen minden alapom meglenne rá, de tudom, hogy nem tehetem. Ez most nem a mi időnk. Örülök annak, hogy egyáltalán találkoztunk és újra helyre álltak köztünk a dolgok. Felkeltem az ágyról majd az ajtóhoz sétáltam és kinyitottam neki *
- Menj csak...nem fogok eltűnni többet. Nemsokára beszélünk - * egy rövid csók után végül elengedtem. Becsuktam az ajtót majd egy fájdalmas sóhaj kíséretében bevonultam a fürdőszobába és vettem egy forró fürdőt. Aznap este boldogan, azzal a tudattal feküdtem le aludni, hogy innentől már csak jól alakulhatnak a dolgok...*



Szavak száma.: Nem tudom Embarassed.
Ezt viselem.:Ezt itt.
Megjegyzés.:Bocsi, hogy ilyen béna lett a záró posztom Embarassed.
your guardian REAL SLIM SHADY !? @ caution 2.0. never say never nottteessss.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson   Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» When the heart is stronger than brain - Lizzy & Jackson
» Crazy College Life ♥
» For me the life dot it what I live ~ Jenny & Nate
» Save the world; London Life

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
You know you love me :: Palace Hotel-
Ugrás: