You know you love me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know you love me

Before Serena disappeared...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 For me the life dot it what I live ~ Jenny & Nate

Go down 
SzerzőÜzenet
Nate Archibald
Golden Boy
Nate Archibald


Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 10.

For me the life dot it what I live ~  Jenny & Nate Empty
TémanyitásTárgy: For me the life dot it what I live ~ Jenny & Nate   For me the life dot it what I live ~  Jenny & Nate Icon_minitimeSzer. Márc. 16, 2011 6:29 pm



Az iskola most az egyetlen hely ahova szívesen eljövök, és azért mert itt vannak a barátaim. A barátok akik ha bajvan, ha nincs mindig az ember mellett állnak ha nincs is rájuk szükségünk és a hátunk közepére se kívánjuk akkor is ott vannak és nem lehet lekaparni őket. Tényleg nem, de minek is próbállnánk meg megtenni, ha mi is ott lógunk rajtuk, akkor is ha nem kívánnak még a hátuk közepére se?? Csak ott vgayunk és ők is.. ez a barátság lényege. Minidg számíthatsz rájuk és ez jó. Én is számíthatok rájuk még akkor is ha ők nem csípik egymást, de én tudom legbelül, hogy azért ők is barátok mind. Chuck ,Serena meg Blair..
Na igen Serena, nem akarok most rá gondolni, sőt sosem, mert már rosszul vagyok a gondolattól, hogy egyfolytában rá gondolok... Ez milyen már? El sem hiszem, hogy ott van nekem Blair és én rá gondolok, nem tudom, hogy mért.. Chuck hajtogatja minidg, hogy hagyjam ott Blairt, mert akkor se adja nekem a szüzességét ha megházasodunk..
És nem tudom.. igaza van talán? Mert nem az, hogy nem bírok várni de óvoda óta ismerem, oviban is egymás kezét fogtuk meg ilyenek és erre...
Már tiszta Chuck vagyok.. szerinte vágyok a testi együttlétre, persze nem mondtam el neki Serenát de ha így folytatjuk Blairrel, akkor valaki más fog az ágyamban kikötni, tekintve, hogy nem is tudom, hogy mikor voltam utoljára együtt lánnyal úgy és most Serena is betsz.., hogy így mondjam.
Amikor meglátom Blairt legszívesebben neki esnék és, de ha Serenát meglátom akkor is ilyesmit érzek csak azért Blairrel kicsit intenzívebben van az érzés..
Most itt ülök a lépcsőn és Blairre várok itt a Constance Billard lépcsőjére és vártam. Blairt vártam nem tagadom, de neki azthiszem még van egy órája. De én várni fogok rá, itt fogom várni, nem akarom, hogy azt higgye hazudok neki, mivel megígértem, hogy itt fogom várni, hogy el mehessünk ebédelni.
De most addig itt kell várnom, a lépcsőn egyedül. Remélem azért jön valaki akivel tudok beszélgetni, és nem kell itt ülnöm még egy órán keresztül..
A fejemet a kezembe hajtottam és lehunytam a szemem. Mit fogok én itt csinálni?? Egy órán keresztül? De már megigértem neki és én is szívesen találkoznék vele, csak hogy most ez türelem játék. Addig simán elmehettem volna Chuckhoz de ezt kitaláltam.... Ez van ezt kell szeretni...


Szavak száma: Nem mertem megnézni, írtó kevés bocsika...
Neki: Jenny ^^
Ruha:Ezez
Vissza az elejére Go down
 
For me the life dot it what I live ~ Jenny & Nate
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Meeting of friends ~ Chuck & Nate
» Hopless love - Nate & Sophie
» Crazy College Life ♥
» Elizabeth's New Life?!? - Liza & Jackson
» Save the world; London Life

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
You know you love me :: Constance Billard-
Ugrás: