You know you love me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know you love me

Before Serena disappeared...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Meeting of friends ~ Chuck & Nate

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nate Archibald
Golden Boy
Nate Archibald


Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 10.

Meeting of friends   ~ Chuck & Nate Empty
TémanyitásTárgy: Meeting of friends ~ Chuck & Nate   Meeting of friends   ~ Chuck & Nate Icon_minitimeVas. Márc. 13, 2011 6:34 pm

Meeting of friends   ~ Chuck & Nate Tl_gossip_chace

Tudjátok milyen rossz érzés az amikor az ember boldogtalan? Amikor azt érzi, hogy elbújna, elmenekülne a világ elől, de nem tud? Én ezt érzem.. Nem akarom látni magam pletykacica honlapján, nem akarom, hogy bárki kiejtse a nevemet a száján, hogy rólam beszéljen.. és, hogy mért nem? Azért mert most is ugyan az a téma megy itthon. Anya meg apa veszekednek, már napok óta ezt hallgatom! Minden apróságon összevesznek amin élő össze tudna veszni. Ők lent veszekszenek a konyhába én fent vagyok a szobámban, és minden szót kristály tisztán hallok..
Emiatt érzem magam így, emiatt bújnék el a világ elől, mert a gondosan felépített családi kapcsolat ami így is csak egy tűhegyen ingadozott, most egy fuvalattól dölt össze. Nem akarok a részese lenni, de ha lemegyek belekevernek, és ezt nem akarom..
Nem akarok olyan lenni, mint egy emos ,vagy valami, nem fogom az ereim se felvágni, de most nagyon sötétek a gondolataim..
De erőt kell magamon venni, hogy pletykacica ne tudjon olyanokat írni, mint : Nate Archibald a magányos fiú vagy Szegény N. nincs minden rendbe vele? Csak nem depressziós lett a menhetteni elit egyik tagja? És hogy ne kerüljenek ilyenek ki az olvasott oldalra, találkozni fogok ma Chuckal. Chuck Bassal a legjobb barátommal, aki tuti, hogy meg fog hallgatni ha arra kerül sor és ő az aki tuti, hogy eljön még akkor is ha nem érne rá és ő az aki megpróbál belerángatni a hülyeségeibe is, amibe néha-néha bele is megyek, tekiintve, hogy nem akarom megréteni azt akivel már egészen kiskorunk óta jóban vagyunk..
A blackberrymért nyúltam és benyomtam Chuck számát, de nem vette fel, de meghalottam a szokásos sípszó után üzenjek neki szöveget az ő hangján.
-Öhm szia Chuck,.. Nate vagyok... csak azért hívtalak, hogy ki megyek a Central Parkba mert itthon megy a nagy csata és gondoltam, hogy beszélhetnénk, szóval eljöhetnél, szerintem én ott leszek órákig..csak ezt akartam..- Nyomtam ki a telefont. Valamiért biztos vagyok benne, hogy eljön, mindig ott van ahol lennie kell..
Reggel futottam, hogy addig se legyek itthon. Sokat futottam de még nem tusoltam le, ezért indulás előtt megtettem. A vízből szándékosan hideg vizet engedtem, hogy felébredjek ebből a "depressziós" állapotomból...
Gyorsan magamra kapkodtam a ruhámat és leslisszoltam a konyhába. Igen a csatatér helyszinére.. Muszály ennem valamit az indulás előtt mert ma még semmit sem ettem, és eléggé délután van már ahhoz, hogy valamit magamba tömjek.
Lhajtott fejjel léptem be a konyhába, ahol csak apa és anya állt villogó szemekkel bámulva egymást. A konyhai munkások elmenekültek innen, megtudom érteni őket..
Leültem a bárszékre a pulthoz, mire mindketten elhallgattak. Any elém rakott egy nagy csokoládé tortátt meg egy pohár tejet és ellépett.
-Howard, nem értelek téged..- Sóhajtott fel könnyes hangon. Már megint kezdik...
Nem akartam hallagtni ezért gyorsan betöntem az édességet a számba. éreztem a csokoládé mámorító, tömény ézét és leöblítettem a tejjel. A tányért és a poharat a mosogató mellé raktam és az ajtóhoz mentem. Lengő ajtó, emlékszem amikor kiskoromba visszacsapódott rám és eltört az orrom.. Ez az én szerencsém.
-Elmegyek, Chuckkal találkozok!- Ejtettem ki gyorsan a szavakat majd a válaszukat meg sem várva siettem a bejárati ajtóhoz. Végig tapogattam a zsebeimet és kiléptem az előkertbe. Virágok, fák és bokrok vettek körül. Az út kővel volt végig szórva, a kapu kovácsolt vasból készült. A kocsi kint állt a kapu előtt, benne a sofőrrel. Lezser léptekkel meneteltem felé, majd ott megálltam és beültem.
-A Centrál Parkhoz!- Sóhajtottam fel, majd mikor meghalottam az autó motorjának zümmögését lehunytam a szemem és pihentem...
Arra ébrdtem, hogy valaki a nevemen szólít és, hogy azt mondja kelljek fel, megérkeztünk.
Kissé nehezen nyitottam ki a szemem de végülis sikerült ránéznem és kissé kómásan kiszálltam. Újra a telefonomért nyúltam.
Nate vagyok.. már megint, itt vagyok a parkba a szokásos helyen találkozzunk!- Mondtam fel újra az üzenetet a sípszó után, bár kérem a jó Istent, hogy Chuck ne egy nővel legyen mert akkor nem hiszem, hogy rögtön ide fog szaladni..
Na igen a szokásos hely. Egy fa tövébe ültem le, nem akartam állni és úgy várakozni. Amíg Chuckra vártam a blackberrymen szórakoztam.


Szavak száma: 680, remélem lesz jobb is..
Ruha: Ez
Megjegyzéseim: 1. Bocs, hogy csak most küldöm el csak rosszalkodott a net..

Vissza az elejére Go down
Chuck Bass
Sex the life
Chuck Bass


Hozzászólások száma : 14
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 10.

Meeting of friends   ~ Chuck & Nate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meeting of friends ~ Chuck & Nate   Meeting of friends   ~ Chuck & Nate Icon_minitimeSzer. Márc. 30, 2011 3:20 pm

Meeting of friends   ~ Chuck & Nate 25gylnb


Ma reggel kivételesen nem lányok mellett ébredtem. Azt még én magam sem értem, hogy hogy lehet de ez van. Talán csak agyamra ment a sok iskola. Bár, hogy őszinte legyek, oda is csak a lányok miatt járok. De úgy ám. Azért nem tudok én a tanulásra koncentrálni. Hiszen, hogy is tudhatnék, mikor bárhová nézek csinos lányok vesznek körül. Jó, hogy nem ott jár az eszem ahol kéne. De már miért is járna ott? Hiszen én vagy Chuck Bass! Hogy is nézne ki, ha tanulni kezdenék és a lányokat elhanyagolnám? Mi lenne a lányokkal nélkülem? Ajajj....még belegondolni sem tudok.
Mikor bekapcsoltam a telefonomat első dolgom volt, hogy lehallgassam az üzeneteimet. Igazából azt sem tudom, hogy miért kapcsoltam ki. Általában akkor szoktam mikor elvagyok foglalva valamilyen csinos lánnyal, de mint már említettem az éjjel egymagam voltam. Így nem igazán tudom, hogy mire volt az jó, hogy kikapcsoltam, na de mindegy.
Az első üzenetem valami Simona nevű lánytól jött. Az egész annyiból állt, hogy szeretne még velem találkozni, és, hogy neki nem volt elég az az egy éjszaka..... Na ja....bárcsak tudnám ki az a Simona. Mostanában annyi lánnyal volt dolgom....nem jegyezhetem meg mindegyik nevét. Meg különben is, aki nagyon csinos arra emlékszem. Tehát az a Simona csak az segített elszórakozni. Oké, oké. Igazából mindegyik lány azt csinálja. Na mindegy. A lényeg az, hogy fogalmam sincs, hogy ki az a lány.
A következő üzenetem Nate-től jött. Na igen....nem meglepő az, hogy a családja elől menekül. De nem értem, hogy ahhoz miért kellek én. Hiszen nagyon jól tudja, hogy én nem tudok semmilyen tanácsot adni. Nem vagyok jó az olyasmiben. Meg különben is, miért pont engem hív, mikor ott van neki Blair? Khm....Blair.....hát ami az illeti, Ő sem valami jó az ilyesmiben, mivel általában csak magával foglalkozik, na meg azzal, hogy kit szégyenítsen meg.
Nagy nehezen felálltam a kanapéról, ahol már kábé azóta ülök amióta felkeltem, és hosszas készülődés után kimentem az ajtón. Kivételesen nem volt kedvem a limuzinnal menni. Fogalmam sincs, hogy miért, csak valahogy olyan sétálhatnékom van. Valami komoly bajom lehet.
Ahogy végig haladtam az utcákon minden lányra vettem egy hosszabb pillantást. A limuzinból nem lehet ilyen jól megfigyelni Őket. A lábaik, a dekoltázsok, és minden. Sokkal jobban megfigyelhetőek. Még a végén úgy döntök, hogy ezentúl mindig gyalog fogok járok. Na jó...azért az túlzás lenne. Mert ugyebár a limuzint nem lehet csak úgy lecserélni. Meg amúgy is, a csajok jobban szeretnek a limuzinban élvezkedni.
Ahogy beértem a Central Parkba, ismét elővettem a telefonomat, ahol egy újabb hangüzenet volt Nate-től. .... a szokásos helyen találkozunk. Csak tudnám mi ilyen sürgős neki....
Már messziről megpillantottam Nate-et, amint egy fa alatt ül. Felgyorsítottam lépteimet, majd közelebb mentem hozzá.
- Helló Nate!
Mondtam, majd leültem mellé. Nagy mázlija, hogy egyedül ébredtem, mert egy lány mellől nem szöknék csak úgy ki az ágyból azért, hogy az Ő lelkét ápolgassam. Nincs az az isten, akiért otthagynék egy lányt szórakozás közben. Tehát mondhatni szerencséje van.

Kinek: Nate Archibald
Ez van rajtam: Kitt-katt
Szavak száma: Nem számoltam Razz
Vissza az elejére Go down
 
Meeting of friends ~ Chuck & Nate
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
»  Private Meeting ~Ben~Alexa
» The unexpected meeting - Jonathan & Lola
» For me the life dot it what I live ~ Jenny & Nate
» Hopless love - Nate & Sophie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
You know you love me :: Central Park-
Ugrás: