You know you love me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know you love me

Before Serena disappeared...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hopless love - Nate & Sophie

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sophia Stone
Hot gurl
Sophia Stone


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Upper East Side

Hopless love - Nate & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Hopless love - Nate & Sophie   Hopless love - Nate & Sophie Icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 2:21 pm

Hopless love - Nate & Sophie Avril_Lavigne_www.kepfeltoltes.hu_

~ Nate ~


Végre kint... úgy érzem magam, mint egy madár, amit most engedtek ki a kalitkából. 2 hónapot töltöttem a központban és bevallom, már untam hogy nap, mint nap ugyanazokat az arcokat kell bámulnom, hogy minden nap ki kell öntenem a lelkemet egy agyturkásznak. Jó végre normális emberek között lenni. Summer, a húgom jött el értem, mert mint mindig, se apa és se anya nincs a városban, így a lakosztály a hotelban üres. Összekarolva sétáltunk a húgommal Brooklyn utcáin, mikor észrevettem a Cafe Royal-t. Felcsillant a szemem, hiszen a húgommal ez volt a kedvenc helyünk még akkor is, ha ez a hely itt van, mi meg UES-on lakunk. Elmosolyodtam, ahogy közelebb értünk a kávézóhoz és Summer-re néztem bociszemekkel.
-Kérlek menjünk be... igyunk meg egy kávét és dumáljunk. Egy csomó dolog van, amiről halvány lila gőzöm sincs. - Görbült lefelé a szám, mire a húgom elmosolyodott.
-Gyere te hibbant tyúk, de csak mert rengeteg mesélni valóm van. - Kinyitotta előttem az ajtót, én pedig vidáman léptem be rajta. Hirtelen megcsapott a frissen őrölt kávé és a sütemény illata. Mélyet szippantottam a levegőbe és leültem a legközelebb eső asztalhoz. A kabátomat a szék támlájára akasztottam, a táskám pedig az asztalra raktam. A húgom is hasonlóképpen cselekedett, majd amint végzett, kitört belőle az őszinteségi roham.
-Annyira örülök Soph, hogy itt vagy. Apa az őrületbe kerget. Mivel a jegyeim romlottak, megtiltotta, hogy használjam a hitelkártyám. Letiltotta érted? Most fog kijönni Manolo Blahnik új cipőkollekciója és ha nem veszek legalább egyet belőle, abba belepusztulok. - Adta elő a hattyú halálát. - Mellesleg anya egyre kevesebbet érdeklődik utánunk. Hiába hívom, folyton az üzenetrögzítője beszél. - Bámulta az asztalt.
-Nézd, lehet, hogy sok a dolga. Tudod mivel jár egy galériát megtölteni képekkel. - Szorítottam meg az asztalon pihenő kezét. Sajnálom a húgom. Apánk sosem ér rá, anyánk meg valahol Európában festeget. Az egyetlen személy, akire számíthat, az én vagyok, de én egy rehabon voltam az elmúlt két hónapban. - Este rendelünk valami kaját és megnézünk egy béna filmet. Pont úgy, mint a régi szép időkben. - Mosolyogtam rá, aztán megjelent az asztalunk mellett a pincérnő. A húgom egy fehér csokis kávét rendelt, én pedig egy forrócsokit.Pár perc múlva már az asztalon gőzölgött az ital. Persze csak az enyém. Summer persze nekiállt sms-ezni, így nem zavartam, inkább csak néztem. Rengeteget változott. Kezd nővé érni, pedig még csak 14 éves. Észre sem vettem, hogy elbambultam, csak akkor, mikor szólongatni kezdett.
-Sophia nekem mennem kell. Amanda vár rám a Palace Hotel előtt. - Vágott egy mosolyt és nekiállt öltözködni. - Ne haragudj, elfelejtettem, hogy megbeszéltük.
-Semmi baj menj csak.Megiszom a kávém, aztán én is megyek.
-Remek, akkor otthon találkozunk. Szia. - Azzal ki is viharzott, én pedig ottmaradtam a forrócsokim társaságában. Szétnéztem és ismerős arc után kutattam, de senkit nem fedeztem fel. Belekortyoltam az italomba és úgy éreztem, mindenki engem bámul. Persze ez nem így volt, csak én ültem az ajtó mellett és akárhányszor valaki belépett, az emberek mindig felkapták a fejüket. Most sem volt ez másképp sem, csak éppenséggel én is odanéztem. Ismerős arc volt és izgatott lettem.
Vissza az elejére Go down
Nate Archibald
Golden Boy
Nate Archibald


Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 10.

Hopless love - Nate & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hopless love - Nate & Sophie   Hopless love - Nate & Sophie Icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 5:51 pm


Reggel nehezen másztam ki az ágyból.. Másztam??? Kirángattak!! Pedig az éjjel sokáig voltam fent. Hajnalig sétáltam kin Upper East Sideon, aztán itthon csak bedőltem az ágyba és ennyi. Elaludtam egy perc alatt ,még forgolódnom se kellett. Csak magamra rántottam a takarót és aludtam. Erre volt most szükségem, hogy gondolatok nélkül hunyjam le a szemem, álom nélküli éjszakával. Megkaptam amire vágytam a nyugodt éjszakát, a mély alvás örömét, de az aki kirántott az ágyból nem más volt, mint anyám. Szó szerint megfogta a kezem és kihúzott, hogy délelőtt tizenegykor jó lenne már ha nem az ágyban tengetném a napot hanem lekászálódnék reggelizni. Azt mondtam neki, hogy öt perc, de amikor leértam dél volt már.. És én még mindig kómásan támolyogtam a pulthoz, hogy egy kis kávéval ébresszem fel magam.. A kávé mellett volt egy cetli Elmentünk majd jövünk! Anya és Apa!
Remek akkor most egyedül vagyok..
Kiöntöttem a kávét egy kis pohárba. Érzem, hogy hideg, és nem is biztos, hogy én ezt meg akarom inni, talán jobb lenne felmenni aludni, úgy sincs itthon senki, senkit nem fog zavarni..
De nem mentem vissza az ágyamba, belekortyoltam a kávéba amit azon nyomban köptem a mosogatóba. Valami borzalmas volt a hideg kávé íze, szinte már rosszul voltam tőle. Inkább elmegyek valahova egy jó kis kávét inni vagy valamit, mint hogy ezt megigyam!
Körbenéztem valami ehető után, és a hűtőben megtaláltam a kínait amit tegnap kellett volna megennem, de nem volt hozzá étvágyam.
Nem szeretem ha más csinál meg dolgokat helyettem, olyanokat amiket én is megbírok csinálni, például az étel megmelegítését. Nem akarok el lustulni ezért magam raktam be az ebédemet a mikróba, ami percek alatt felmelegítette azt.
Felszaladtam a nappaliba és ledobtam magam a kanapéra. Előhúztam a távirányitót és öt perc alatt lapoztam végig 100 csatornát mire találtam valami normális adást, de ez se kötötte le eléggé a figyelmem, mert már nem emlékszem rá, hogy mi volt benne..
Amikor befaltam a rögtönzött ebédem a tányért a dohányzóasztalra dobtam és felszaladtam a szobámba egy kabátért. Én ma így is-úgy is elmegyek kávézni még ha agyon vernek is! Ezt ki nem fogom hagyni! Nekem szükségem van a reggeli koffein bombára!
A percek alig teltek el, de én már lent voltam és az ajtót zártam kulcsra.
Olyan helyre megyek ahol a legjobb kávét adják.. Brooklyn. Nem lehet lepipálni a kávét amit a Cafe Royalban adnak. Mindenkinek ki kell próbálnia az életbe, muszáj!
Így hát fogtam egy taxit és egyenesen Brooklynba vitettem magam, a Cafe Royal elé.
Még be sem léptem, de már éreztem a frissen őrölt kávé illatát.
Beléptem, megszólalt az ajtó feletti kis csengő. Végre itt vagyok.
Megcsapott a jellegzetes illatát, mire muszáj volt elmosolyodnom. Körbenéztem, hogy van-e itt valaki ismerős..
Volt. Sophia ült az egyik asztalnál. Mosolyogva léptem közelebb és ültem le a melette lévő üres székre.
-Szia, remélem nem baj, hogy ide ültem!- Vettem le a kabátom, evvel mutatva, hogy szándékozom itt is maradni.
Vissza az elejére Go down
Sophia Stone
Hot gurl
Sophia Stone


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Upper East Side

Hopless love - Nate & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hopless love - Nate & Sophie   Hopless love - Nate & Sophie Icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 6:28 pm

Furcsa izgatottság lett urrá rajtam, ahogy megláttam Nate-et az ajtóban ácsorogoni. 2 hónapja nem láttam, de ahogy végignéztem rajta, semmit sem változott. Ugyan olyan jóképű a szentségit. Egészen addig néztem Őt, amit észre nem vett és mosolyogva le nem ült mellém. Annyira zavarban voltam, hogy azt elmondani nem lehet. Pedig nem voltam én mindig ilyen. Szemrebbenés nélkül hazudtam és játszottam meg magam minden pasinak, csakhogy megkapjam azt, amire szükségem van. De amióta beszéltem Nate-el, azóta más lett a helyzet. Jó nem igazán nevezhető beszélgetésnek, én csupán meghallgattam, amint kiöntötte nekem a szívét Blair miatt. Abbahagytam a kalandozást és válaszoltam a kérdésére.
-Ezt a meglepetést! - Ez egy kicsit színpadias meglepődés volt, remek Soph most beégetted magad.
-Nem egyáltalán nem baj. - Mosolyogtam rá és a bögrém száján körözött az ujjam. Felnéztem rá és még bárgyúbb mosoly terült szét az arcomon.
-Mi járatban vagy Brooklyn-ban? - Kérdeztem tőle érdeklődve, márcsak azért is, hogy halljam a hangját. Meglepő, hogy nincs vele Blair vagy éppen Chuck...na igen Chuck Bass. Na szeretném elfelejteni, aki akkor voltam, mikor Chuck bulijain betépve pattantunk be a limóba. Fészkelődni kezdtem a székemen és a táskámban kezdtem kutatni valami után, csakhogy leplezzem a zavarom. Végül mégis úgy döntöttem, jobb, ha megkérdezem, mi történt addig, amíg ki voltam vonva a forgalomból.
-És mi történt az elmúlt két hónapban? - Kérdeztem, miközben belekortyoltam a forrócsokimba. - Nincs gáz, nem fogok hazudni, hol voltam. Szóval mesélj! Blair-el hogy mennek a dolgok? - Könyököltem az asztalra. Persze, pont Őt kellett felhoznom, mikor Ő az egyetlen személy, akit nem Nate-nek terveztek. Persze a tökéletes egyén én volnék, de majd ha egyszer lesz is bátorságom, hogy elmondjan neki, akkor megteszem. Bátorság, jóég...nem tudom mi történik velem, de hogy bátorság kelljen ahhoz, hogy valamit bevalljak egy srácnak, az már régen rossz. Vissza akarom kapni a régi énemet, csak alkohol és drogok nélkül. A régi Sophia már lesmárolta volna és nem törődöt volna Blair bosszújával. Ehelyett most megint Őt nézem és csak mosolyogok.
-Hogy vannak a szüleid? - Tettem fel egy újabb hülye kérdést. Kezdem úgy érezni, amíg bent voltam az Ostroff-ban, az agyam is átmosták.
Vissza az elejére Go down
Nate Archibald
Golden Boy
Nate Archibald


Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 10.

Hopless love - Nate & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hopless love - Nate & Sophie   Hopless love - Nate & Sophie Icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 9:17 pm

A taxiban ülni és arra várni, hogy hajtson gyorsabban a sofőr, nem kellemes. Főleg, hogy ez a taxi amit én kifogtam az egy kicsivel sem akart gyorsabban menni a megengedetnél, sőt még lassabban is ment. Idős ember vezette a taxit aki még ráadásul cigarettázott, zárt térbe. Már a fulladozás határán álltam a füst hatására mikor megérkeztünk.
Végre. Mint akit puskából lőttek ki, pattantam ki az autóból és hajítottam be a pénzt. Egy kicsit köhécseltem kint, de jobban lettem amint megláttam az épületet, és megéreztem a friss kávé illatát. Mikor beléptem megpillantottam egy ismerős arcot. Sophia.
Nem voltam vele olyan különösebb kapcsolatban, nem beszéltünk rengeteg sokat, nem ismerem annyira, mint Chuckot, nem tudom, hogy mi a kedvenc színe, mi a kedvenc étele, nem voltam bulizni vele, mint Serenával, de azt mondhatom, hogy már beszéltem vele és elég jól elvoltunk, főleg, hogy ő meghallgatta a gondom és bajom, ami a problémám volt..
Odasétáltam hozzá és leültem az üresen álló székre.
-Zavarok?- Húztam fel a szemöldököm. Kissé fura volt amit mondott, de nem kerítettem neki akkora feneket. Lehet rossza kedve, és már csak én hiányoztam az életéből, de nem szeretnék most elmenni, múltkor is olyan jól elbeszélgettünk és most talán újra megtehetnénk.
Közben oda jött egy pincér lány, hogy felvegye a rendelést. Én gondolkozva néztem az itallapot, hogy még is mit kérjek, de aztán megakadt a szemem egy igazán érdekes nevű forró csokoládén. Nem ittam még olyat, és az embernek kell az újítás.
-Chilis- gyömbéres forró csokoládét szeretnék!- Mosolyogtam fel a hölgyre. Érdekes íz összeállítás, de tekintve, hogy szeretem a chilis-csokoládét is, ez is biztosan ízleni fog. Vagyis igazán remélem, hogy ízleni fog..
-Brooklynba azért jöttem, hogy meglátogassam ezt a helyet, tudod elég fárasztó napot éltem át tegnap, és elég kómás vagyok még most is, otthon pedig nem volt jó kávé, én meg nem tudok olyan jót csinálni mint ami itt van..- Támasztottam meg a kezemet a fejemen. Tényleg célom volt, és nem véletlenül tévedtem be ide, mint néha Blairrel. Szoktunk ide járni, ritkán, de szoktunk. Leginkább akkor amikor hűvös van és reggel. Nyáron máshova megyünk, egészen más helyekre.. De én magamban se szoktam sűrűn erre jönni, Brooklynba..
-És te mi járatban?- Mosolyogtam rá. Szeretek tudni dolgokat, mivel úgy gondolom, hogy a „ Tudás hatalom! Ez a véleményem. A tudás nem hatalom, nem okosság, nem inteligencia, hanem hatalom. Akinek hatalma van, annak minden tudás ott a kezébe. Biztosan mindenki ismeri a Harry Potter című sorozatot, nem tagadom nagy kedvencem, és nem mondom azt, hogy gonosz párti vagyok és utálom benne a jó szereplőket, de számomra Voldemort a tuti. Neki hatalma van, ami a tudásából fakad, a többieknek mi van? Harry Potternek szerencse, némi tudás, de igen csekély..
Kissé elbambultam, de hangjára felfigyeltem. Egy percig bambán bámultam rá, míg eljutott az agyamig a kérdése.
-Pletykacica írogat és ennyi, röviden és tömören ennyi. Nem történt sok minden, tényleg nem veszítettél.. sokat.- Ez gázul hangzott nem? De mivel a Harry Potterre gondoltam, senki ne várja, hogy szuper dolgokat mondok egy olyan világra gondolva, ami nem is létezik, csak a képzelet szülemény minden..
-Blairrel?? Öhh.. megvagyunk..- néztem rá meglepődve. Nem hittem, hogy emlékszik még a múltkori panasz áradatomra, ahol a Blairrel való kapcsolatom ecseteltem. Azóta változtak a dolgok, megbeszéltünk egyet-s mást.
-Mért érdekelnek a szüleim?- Ráncoltam a szemöldököm, de közben megérkezett az italom. Mélyen belélegeztem az illatát. Hmm.. nem is olyan rossz, igazán finom illata van. A kezembe vettem a bögrét, de még nem kortyoltam bele, nem életcélom leégetni a nyelvem.
Vissza az elejére Go down
Sophia Stone
Hot gurl
Sophia Stone


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Upper East Side

Hopless love - Nate & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hopless love - Nate & Sophie   Hopless love - Nate & Sophie Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 2:16 pm

Rávettem magam, hogy normális legyek, ne pedig hebegjek habogjak össze vissza. Az senkinek nem tesz jót. Főleg nem a hírnevemnek, bár azt hiszem annak már akkor lőttek, mikor elvonultam a világ elől rehabra. Egész végig mosolyogtam és úgy tettem, mintha a világ legtermészetesebb dolga lett volna az, hogy mi éppen Brooklyn-ban futunk össze. Az pedig még inkább, hogy chillis - gyömbéres forrócsokit rendelt.
~Hogy én miért nem azt kértem....pedig az a kedvencem~
-Én mit keresek itt? - Kérdeztem vissza értetlenül, mintha nem jöttem volna soha ide senkivel. Upper East Side-ról Brookly-ba. - Ma engedtek ki és gondoltam, jól esne egy kis csevegés a húgommal, de szokás szerint lelépett. Úgyhogy maradtam, de azt hiszem jól tettem. - Mosolyogtam rá a pillám mögül. Lehet nem is kell alkohol ahhoz, hogy visszanyerjem régi önmagam, csupán egy kis önbizalom kell. Belekortyoltam a forrócsokiba, mi inkább már hideg csokoládészirup volt. Azt gondoltam, hogy a napot az koronázza meg, hogy a húgommal kicsevegjük magunkat az élet nagy dolgairól meg persze a szüleinkről, de valami ezt mégis überelte. Vagyis inkább Valaki. A gondolatmentemet Pletykacica emlegetése szakította félbe. Muszáj volt rákérdeznem, rólam mégis miket írogattak, mert Summer nem árult el semmit. Úgy gondolta, azzal segíti a gyógyulásom, ha nem látom, mit gondolnak az emberek. Talán igaza volt, talán nem...
-Nate...öhm...írt rólam valamit Pletykacica?Tudod, csak úgy, kíváncsiságból. - Mosolyogtam rá és magam sem voltam biztos, tényleg hallani akarom a dolgokat. Sóhajtottam egyet hátradőlve a székben és elhatároztam magam. Bármit is írtak Sophia Autumn Stone-ról, a drogfüggőségéről és alkoholizmusáról, azt tudni akarom. Elvégre rólam van szó. Bíztatóan néztem rá, bármit is tud, mondja. Végül azt, hogy bármit is mondjon nekem, a pincérnő szakította félbe, aki már már csábosan mosolyogva tette le Nate elé a forrócsokiját és kacér mosollyal az arcán vonult vissza a pultba. A szememet forgattam, miközben Ő megillatozta az italt. Nem bírtam, így újra rákérdeztem.
-Szóval írt bármit is rólam Pletykacica? - Ekkor azonban megcsörrent a mobilom. - Ne haragudj, ezt.... - Néztem a kijelzőre. Summer volt az. - Fel kell vennem...igen? Remek Summer, teljesen odavagyok. - Tettettem a boldogságot a hangomban. - A feketét....jóó szia!. - Leraktam és azonnal magyarázkodni kezdtem.
-A húgom volt...apám letiltotta a kártyáját, és most valamiért újra tud rajta vásárolni. Most valószínűleg rengeteg holmival jön haza. - A poharat a számhoz emeltem és megittam az utolsó csepp forrócsokit is. Fogalmam sem volt, mit kérdezhetnénk tőle vagy miről beszélgethetnénk, mert bármikor is beszéltünk, én csak hallgattam,majd adtam pár jótanácsot és a "Kössz Soph, hogy meghallgattál" után elviharzott.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hopless love - Nate & Sophie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hopless love - Nate & Sophie   Hopless love - Nate & Sophie Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hopless love - Nate & Sophie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Meeting of friends ~ Chuck & Nate
» For me the life dot it what I live ~ Jenny & Nate
» Love To First Blood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
You know you love me :: Cafe Royal-
Ugrás: