You know you love me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You know you love me

Before Serena disappeared...
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

  Private Meeting ~Ben~Alexa

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alexandra Katherine Price
Parlous girl
Alexandra Katherine Price


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 11.

 Private Meeting ~Ben~Alexa Empty
TémanyitásTárgy: Private Meeting ~Ben~Alexa    Private Meeting ~Ben~Alexa Icon_minitimeSzomb. Márc. 12, 2011 3:03 pm


Ben-nek~ Embarassed

Már vagy két órája készülődtem otthon mire eldöntöttem, mit vegyek fel. Sosem volt könnyű dolgom a ruhákkal.
Betty már rég megunta, hogy feleslegesen álljon a szobámban ezért lement a konyhába hogy hozzon nekem valami
sütit. Én pedig csak mosolyogva bólintottam erre. Betty segített kisminkelni engem meg minden, de azt persze nem
tudta megállni hogy ne faggasson ki hogy miért és hova megyek tulajdonképpen. Persze nem mondhattam el az igazat
még Betty-nek sem hiszen ez a családi viszály az én családom és Ben családja között kicsit megterhelő. És nem hiszem
hogy Betty is örülne annak, hogy Ben és én nagyon jó barátok vagyunk már az idők kezdete óta. Senki sem sejti, hogy mi milyen kapcsolatban állunk, hiszen Ben és én nagyon jól eljátszottuk mások előtt azt hogy utáljuk egymást. Olyankor nagyon utáltam azt a helyzetet ami köztünk vagyis a családunk között folyik. Miután elkészültem elköszöntem Betty-től, de furdalta a kíváncsiság, hogy kivel van találkozom. Én persze hallgattam Ben-ről, csak annyit mondtam, hogy egy barátommal. Mielőtt kiviharoztam volna a házból egyenesen apámhoz mentem be. Na ná, hogy ő sem hagyhatta ki hogy rákérdezzen hova és kivel megyek el. Remekül tudtam
hazudni hiszen profinak számítottam már benne Ben miatt. Hiszen évek óta eltitkolom előle a Ben-nel való kapcsolatomat.
-Apa nyugi csak egy ismerőssel megyek el a városba nem pedig az esküdt ellenségeddel. Úgy, hogy most mentem... legyél jó szeretlek, szia.
-Köszöntem el az apámtól és Betty-től is majd beszálltam a kocsiba és szinte megfenyegettem a sofőrt, hogy bárkinek is elmondja, hogy a parkban van találkozom akkor ki van rúgva és én fogok gondoskodni róla, hogy sehova ne vegyék fel dolgozni. Nem
voltam ilyen ellenséges másokkal, de viszont nem kockáztathattam, hogy apám, Betty vagy akár Ben családja közül valaki
rájöjjön a találkozásunkra vagy hogy milyen viszonyban vagyunk. Kiszálltam a kocsiból és elküldtem a sofőrt, hogy menjen egy kicsit kocsikázni. Ben már a hídnál volt én pedig odasétáltam, de épp háttal volt nekem. Így lassan a háta mögé sétáltam majd a mindkét kezemmel letakartam a szemét.
-Na ki vagyok?
-Kérdeztem majd elé álltam és mosolyogva megöleltem.
-Szia Ben! Mi újság veled? -Kérdeztem tőle miután mindketten leültünk egy padra. Nem voltak a parkban szerencsére olyan sokan. És ha voltak is azokat nem ismertük.
Vissza az elejére Go down
Bentley Ob
Mr. Casanova
Bentley Ob


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 10.

 Private Meeting ~Ben~Alexa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Private Meeting ~Ben~Alexa    Private Meeting ~Ben~Alexa Icon_minitimeSzomb. Márc. 12, 2011 9:25 pm

Alexa-nak <3


Mit csinálltam megint szerintetek? Semmit, csak Sammy-vel msneztem, aki mellesleg a másik szobában feküdt, de semmi kedvem nem volt ahhoz, hogy átsétálljak hozzá, tekintve, hogy lázasan feküdt ott és a házvezetőnő ott legyeskedett melette. Nem akartam, most beteg lenni, mert száz szálak, hogyha csak egy percre benyitnék, én elkapnám tőle a vírust. Ez mindig így volt, kiskorunkban is. Soha nem mehettem oda hozzá ha beteg volt, de ő meg előszeretettel betegített meg, hogy mindig együtt feküdhessünk egy szobába.. most nem akarta. Mostanában nem szerettük egymást betegen látni..
Lecsuktam a laptopom és felpattantam az ágyról. Magamra rángattam egy fehér pólót amin egy véres kés volt mintának, ráhúztam egy bőrkabátot, felvettem egy farmert, beraktam a zsebembe a fontos dolgokat és kiléptem a szobámból Lementem a nappaliba ahol anyám ült.
-Hová mész Bentley?- Húzta fel a szemöldökét, de az újságjába temetkezett, még arra sem méltatott, hogy fel nézzen rám, csak mintha egy a lakásunkba dolgozó lennék. Sose viselkedett velem úgy mint a fiával, most is csak azért kérdezett, hogy úgy csináljon mintha az anyám lenne, nem mint egy lakótárs
-Találkozok egy barátommal..- Néztem felé. Gyér egy beszélgetés volt. Én az előszoba ajtajának kilincsét fogtam, ő pedig a kanapén ült. Csak most nézett rám egy pillanatra, majd vissza a divat újságba.
-Ki az a barátod Bentley??- Nem nagyon érdekellte.. de erre most mit mondjak? Azt, hogy Alexával találkozom akinek az esküdt ellenségemnek kéne lennie? Megnyomtam a liftajtó gombját.
-Úgy se ismered, nem lényeges.. de én megyek szia ..- A z utolsó percben montam ki ezeket a szavakat, hogy ne kérdezősködjön, de még annyit sem volt képes kinyögni, hogy szia vagy valami. Csak az láttam, hogy biccent egyet de semmi több. Nem zavart! Hozzá szoktam, hogy ezek vagyunk mi! De én nem ez akarok lenni, én sokkal jobb mint ő meg apám..
Lent fogtam egy taxit, nem akartam, hogy valaki köpjön a szüleimnek, csak nyugodtan akartam beszélgetni Alexával.. kettesben, sétállgatva, miint barát a baráttal, mert mi azok voltunk. Nagyon jó barátok, és gondolom ez amiatt jött létre, hogy tiltottak minket a másiktól..
A parknál kiszálltam és elküldtem a taxist, és persze jó sok jattot adtam neki. Lassú léptekkel haladtam, útközben pedig vettem két dobozos kólát, meg egy csokit Alexának.
Megérkeztem a találkozó helyünkre és megálltam a hídon . A peremére raktam a kólást és a csoloádét és vártam. Nem kelett sokáig. Valaki hátulról be fogta a szemem és megszólalt. Lány hang és fel is ismertem első hallásra.
-Csak nem Aphrodite jött el hozzám?- Fordúltam meg nevetve és átöleltem. A hajába nyomtam egy puszit.
-Hiányoztál!- Adtam neki oda az egyik kólát és a csokit. A saját üdítőmbe pedig belekortyoltam.
-Otthon a szokásos, nem törődöm stílus van.. veled mi történt Alexa?- Húztam fel a szemöldököm. Leültünk egy padra én meg ránéztem és szüntelenül mosolyogtam.


Vissza az elejére Go down
Alexandra Katherine Price
Parlous girl
Alexandra Katherine Price


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 11.

 Private Meeting ~Ben~Alexa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Private Meeting ~Ben~Alexa    Private Meeting ~Ben~Alexa Icon_minitimeVas. Márc. 13, 2011 11:51 am

Ben-nek <3


A tőlem igen csak megszokott hangon köszöntöttem Ben-t. Egy ideje már nem láttam és hát kicsit hiányzott
is már. Amikor odaértem mellé ő is kedvesen köszöntött, persze a saját vicces módján. Viszont többek között
ezt szerettem benne, hogy akár egy pillanat alatt jó kedvre tud deríteni engem. Elkezdett viccelődni és hát
erre nem sokat tudtam mondani azon kívül, hogy már meg sem lep a dolog.
-Hát na látod az meglehet. Már csak a szőke haj és a kék szem hiányzik.
Mondtam neki mosolyogva. Őszintén szólva nem tudom mit is mondhatnék neki először, hiszen olyan régóta
nem beszéltünk már és azt se tudom hogy hol kezdjem. Mindig is szerettem őt és ő volt a legjobb barátom
annak ellenére, hogy a szüleink nem éppen díjaznák ezt a felhőtlen barátságot köztünk. Még szerencse, hogy
eddig nem jöttek rá, mivel nem vagyok a legjobb a hazugságokban. Viszont a sok év alatt megtanultam hazudni Betty-nek
és az apámnak. Hiszen erre azt szokták mondani hogy a "cél szentesíti az eszközt!" Hát igen és jelen esetben a cél Ben barátsága volt
és az eszköz a hazugság.
-Te is nekem Ben. Értem szóval csak a szokásos családi dráma. Hát mondanám, hogy nálam jobb a helyzet, de nem.
Amikor eljöttem apám és Betty rögtön faggatni kezdtek engem. Hogy hova megyek és kivel.

Válaszoltam Ben-nek nyugodtan...egyáltalán nem voltam meglepődve a viselkedésén, de azon meg voltam, hogy ilyen nyugodt. Néha ha a családról van szó nem éppen a nyugalomról nevezték el, de ez most nem lényeg. Aztán eszembe jutott az üzenete.
-És csak találkozni akartál vagy mondani is szerettél volna valamit?
Kérdeztem mosolyogva tőle majd beleittam az italomba amit hozott nekem. És a kezemben lévő csokit elkezdtem kibontani.
-És még csokit is kaptam... milyen szerencsés vagyok.
Mondtam nevetve neki közben meg leültünk egy padra és mosolyogva pillantottam rá ahogyan ő rám. Közben körbe néztem a parkban, mert nem lenne valami jó dolog ha valaki felismerni engem vagy őt amint itt nyugodtan beszélgetünk. Mindenki előtt vagyis a külvilág számára mindig is ellenségek voltunk. Azt játszottuk el, ha valaki meglát minket akkor rögtön egymás torkának esünk és minden félét egymás fejéhez vágunk. De úgy nehéz volt veszekedni és megjátszani az ellenségeket miközben tudtam, hogy a legjobb barátok vagyunk kiskorunk óta. Nem könnyű egyikünk élete sem és fenekestül felfordult, de úgy próbáljuk alakítani ahogy jó. De egyelőre nem volt olyan valaki a parkban akinek eljárhatott volna a szája. Mert ha ez egy nap megtörténik akkor nem tudom mi lesz. Belegondolni is rossz, apám kedves meg minden, de ezt sosem engedné meg az egyetlen szeme fényének. Ben szüleivel mindig is ellenségek voltak így hát én is, de ez fordítva is igaz.
Vissza az elejére Go down
Bentley Ob
Mr. Casanova
Bentley Ob


Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 10.

 Private Meeting ~Ben~Alexa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Private Meeting ~Ben~Alexa    Private Meeting ~Ben~Alexa Icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2011 12:40 pm

Alexa-nak <3

Nevetve hallgattam végig a szőke haj kék szemes dumáját. Aphroditenak komolyan szőke haja volt mrg kék szeme? Én nem így gondolom és nem is emlékszem, hogy tanultuk volna de hát ha ő mondja akkor biztosan így van. De mért pont szőke nőre gondol valaki hogyha egy igazán szép nőről beszélünk vagy valami akkor miért szőkére gondol?? Ezt sosem fogom megérteni, vagy felfogni mert oké én is szőke vagyok, néha nagyon szőke de kinek jutok eszébe én ha a szőke herceg fehér limuzinban-ról beszélünk? Remélem sokaknak...
-Szőke?- Nevettem fel újra hangosan. Már kezdett elég sötét lenni a fények is felgyulltak itt, és kevesen jártak a parkban. Azért ez kedves, hogy senki nem akar erre jönni, mert akkor úgy kéne viselkednünk mint akik utálják egymást. Makacskodni kéne és úgy tenni, mintha ez a pad a kisajátított tulajdonunk lenne, ezen veszekedni.
Borzalmas ez a gyúlölet a két család között, de akárhányszor kérddeztem apámat, hogy mi az oka sosem válaszolt csak azt mondta, hogy ki ne ejtsem a Pierce család nevét a számon mégegyszer és rám csapta az ajtót.. Sose tudtam meg a pontos okát, hiába kutakodtam mindenhol, az irodában, a széfünkbe vagy valahol...
De megtanultam, hogy hitessem el akárkivel a hazugságot, hogy kerüljem ki a kérdéseket, és hogy próbáljak meg ne újságolni a napomról vagy valami. Mindig elhiszik, még Sammy is, pedig ő is szokott találkozni Alexával néha.. Járt már nállunk.. Egyszer. egyszer az életbe, amikor a szüleim üzleti úton voltak. Csak Camilla és a dolgozók voltak otthon, de megparancsoltam nekik, hogyha elmondják akkor kirugom őket és elérem, hogy csak Afrikában találjanak munkát...
-Emlékszel rá Alexa amikor nállunk voltál?- Mosolyodtam el. Tényleg felejthetetlen élmény volt, ahogy felszökött bennem az adrenalin, tekintve, hogy egy szálloda legfelső emeletén lakunk és oda feljutni sem egyszerű, hogy a szállodában dolgozók ne ismerjenek ránk és ne köpjenek be minket apámnak...
-Végre látok valaki normálisat is!- Sóhajtottam fel. Igen végre valaki normális nem csak az unalmas képű anyám akit nem is érdekel a divat újság mert már rég megrendelte Elenortól a legújabb divatruhákat, de azért olvassa. És azt sem értem, hogy minek olvas más divat újságokat ha ő csak Elenor Waldorf ruháiban képes megmozdulni. Látszik, hogy nőből van...
-Ismerős a helyzet, csak hogy engem anyám fagatott kemény egy percen át..- Fordítottam el a fejem. Most bánt a dolog. Eddig nem, de most igen, és nem tudom miért. Talán azért mert nem is érdekelte anyát, csak kérdezett és azért az embernek jól esik, hogyha törődnek vele.. nem?? Nem akartam, hogy Alexa is lássa ezt a lehangoltságot az arcomon..
-Beszélgetni, szerettem volna.. te szerettél volna valamit mondani?- Húztam fel a szemöldököm,
Azért szerettem volna vele találkozni, hogy ne unatkozzak és, hogy beszélhessek vele egy kicsit. Egy normális emberrel. Mert ő az.. normélis! Nem olyan mint a negyvenes-ötvenes éveikben járó sznobok..
-Szerencsés.. hát persze..- Dőltem hátra és a kólámat kezdtem el kortyolni, közben őt néztam ehogy a csokiját ontogatja..






Vissza az elejére Go down
Alexandra Katherine Price
Parlous girl
Alexandra Katherine Price


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 11.

 Private Meeting ~Ben~Alexa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Private Meeting ~Ben~Alexa    Private Meeting ~Ben~Alexa Icon_minitimeCsüt. Márc. 17, 2011 2:26 pm

A padon ültünk, de miközben kedvesen válaszoltam a kérdéseire addig mélyen eltemetkeztem a gondolataimba.
Fontos volt, hogy biztosra menjek azzal kapcsolatban, hogy senki nem figyel minket, de ahogy körbenéztem ezen
a helyen rá kellett jönnöm, hogy nem hogy egyre többen lennék, de egyre kevesebben lettek. De nekem és Ben-nek
ez csak kedvezett szerencsére. Már csak az hiányzott volna, hogy egy pletykás csaj erre jöjjön és akkor nekünk annyi lett
volna.
-Most mi az? Ismersz engem... mindenre találok megfelelő metaforát. És hát itt a szőke lett a nyertes. Tudod mint a "szőke herceg fehér lovon. "
Mondtam neki és felemeltem a két kezemet mintha idézőjelben beszélnénk. Régóta nem szórakoztam ilyen jól és örültem, hogy
Ben-nel most remekül érzem magam. Végre nem volt utálat, veszekedés és a többi. Ben emlékezetet egy közös emlékünkre.
És hát őszintén szólva az az emlék elég veszélyes volt, de annál inkább élvezetesebb volt. A sok dolog között Ben és én abban
hasonlítunk egymásra, hogy szeretjük túl lépni azt a bizonyos határt amit általában a szüleink szabnak nekünk. De mivel eddig
sosem jöttek rá így nem volt szükségszerű foglalkoznunk a következményekkel sem.
-Hogyne emlékeznék rá... hát az az eset nem volt minden napi azt el kell ismernünk. De a szállodai dolgozókat erősen befenyítetted
szóval esélyünk sem volt lebukni. Viszont bennem volt az az érzés, hogy pont velük szembe megyünk. De élvezetes volt.
Mondtam neki kedvesen majd elnevettem magam az emlék hatására. Őszintén szólva örülök, hogy ilyen emlékek vannak benne
na és persze bennem is. Közben tovább ittam az italomat ami már félig-meddig elfogyott.
-Ennek örülök, hogy annak tartsz, bár a mi családunk között csoda ha valamelyikünk is épelméjű maradt.
Mosolyodtam el, de annak ellenére, hogy szeretem az apámat sosem értettem mi ez az ellenségeskedés a két család között.
Őszintén elegem volt a sok viszályból, de akárhányszor rákérdeztem csak kerítve beszéltek róla. Mintha nagy titok venné körül a két családot, amit nem mondanak el nekünk vagy nem akarnak.
-Értem... őszintén szólva konkrétan nem akartam mondani semmit sem. Vagyis ha jobban belegondolok, de akartam mondani neked valami nagyon fontosat. És szerintem ugyan annyira ki fogsz akadni mint én.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





 Private Meeting ~Ben~Alexa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Private Meeting ~Ben~Alexa    Private Meeting ~Ben~Alexa Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Private Meeting ~Ben~Alexa
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Meeting of friends ~ Chuck & Nate
» The unexpected meeting - Jonathan & Lola

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
You know you love me :: Central Park-
Ugrás: